AMC
Категорія: Закордонні телеканали та радіостанції
Перегляди: 613


amc.com
fb.com/AMCtvUkraine
Розпочав мовлення 1 жовтня 1984 року у США, українською з 1 квітня 2016.

Американський кабельний спеціалізований телеканал, який в першу чергу спеціалізується на показі класичних кінофільмів, а також показує обмежену кількість оригінальних шоу. Канал раніше називався American Movie Classics, однак з 2002 року у зв'язку зі значними змінами у програмах носить назву AMC.

Серед найвідоміших і успішних проектів каналу останніх років, варто відзначити серіали: «Божевільні», «Пуститися берега» та «І мертві підуть».
У 2016 році телеканал розпочав мовлення українською мовою, ексклюзивно в пакетах кабельного провайдера Воля.

Перші телесеріали, які почала транслювати українська версія АМС: «Пуститися берега», «Бійтеся ходячих мерців», та «Зупинись і гори».

4 квітня стало відомо, що 11 квітня 2016 року вперше в історії України, українські глядачі зможуть разом з усім світом переглянути прем'єрні серії 2-го сезону телесеріалу «Бійтеся ходячих мерців» рідною мовою.

Багатоголосе закадрове озвучення виробляє студія «Так Треба Продакшн» (Україна) і озвучується двома мовами: українська та російська.

Окрім цього, є архівні записи фільмів з російським двоголосим закадровим озвученням телекомпанії «НТВ-Плюс» (Росія) та російським дубляжем компанії «Невафільм» (Росія).  


Супутникове мовлення:
Супутник Частота / Полярізація / SR Промінь Відео та аудіо параметри Помітки Кодування
Eutelsat 9B - 9°E 12226 V 27500 DVB-S2/8PSK E9B Nordic Eastern MPEG-4 Viaccess


Наші друзі та партнери:

Ми на

приєднуйтесь

Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2021
>>