Radio "BumbleBee"
Категорія: Супутникові та інтернет радіостанції
Перегляди: 1361

bumblebee


www.bfm.net.ua


Слоган - Включи Кайф!

Перша регіональна міжнародна музична інтернет радіостанція.

Радіостанція розпочала свою роботу 1 липня 2014 року і вже до цього моменту завоювала слухачів в більш ніж п'ятнадцяти країнах світу.

Формат - безперервний мікс з кращої сучасної музики і «золотих», тільки 100% хітів, і націлений на групи з найбільшим споживчим потенціалом.

24 години на добу з Вами кращі і найактуальніші композиції світової пісенної культури. Музичний ряд орієнтований на найенергійнішу, сучасну, активну, «просунуту» слухацьку аудиторію, на тих людей, які слідують моді, з цікавістю сприймають все нове, прогресивне і активно використовують його в повсякденному житті, але в той же час добре знайомі з золотими хітами різних епох. А це значить, що ми знаходимося під постійною увагою найпрестижнішої цільової аудиторії.
Зараз це одна з найбільш прослуховуваних онлайн радіостанцій серед української аудиторії, яка веде своє мовлення виключно в інтернеті. Щомісяця нас слухають до двох мільйонів чоловік по всій земній кулі.
Примітно те, що в нашому колективі немає випадкових людей. Кожен член нашої команди є професійним радійником та свого часу працював на FM радіостанціях.
Ефір радіостанції дуже ретельно формується таким чином, що б слухач відчував себе комфортно і першим був в курсі всіх кращих новинок сучасної музичної індустрії.Інтернет мовлення:
Radio "BumbleBee" (64 кб/с)
Radio "BumbleBee" (256 кб/с)

Наші друзі та партнери:

Ми на

приєднуйтесь

<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2021
>>