Терра
Категорія: Супутникові та кабельні телеканали
Перегляди: 4255

terra

terra-tv.com


Слоган: Подорожуй разом з нами!

Телеканал «Терра» розповість про подорожі, історії, науку і людей, відкриє найкрасивіші місця, екзотичні страви і незвичайні ритуали всіх куточків світу. Глядачі зможуть побачити людей рідкісних професій, незвичайні свята, загадки історії, епохальні експедиції і відкрити таємниці всесвіту.

Від природних чудес нашої планети і до потаємних загадок людства, від незрозумілих фактів і до неймовірних гіпотез, від археологічних сенсацій і до дивовижних здібностей – все це ви знайдете на нашому науково-пізнавальному телеканалі.

Процес пізнання – це наш природний стан. І для початку нам потрібно визнати, що незрозуміле, непізнане і надприродне – не означає чуже, чужорідне! Поки ми не знаємо природу цих явищ і не слід їх заперечувати тільки тому, що це не піддається опису і не підкоряється загальноприйнятим законам.

Кожен документальний фільм розповідає про що-небудь загадкове і містичне. Однак інформація подається в новому світлі, люди можуть поглянути на події під іншим кутом. Також розглядаються різні точки зору, зважуються протилежні думки і гіпотези. У фільмах наводиться безліч фактів і припущень, але вони не нав’язують ніяких висновків. Глядач повинен самостійно зрозуміти чому вірити, а чому ні і на які факти варто спиратися.

Це, мабуть, найкращий телеканал у своїй тематиці, в якому представлені найкращі та найцікавіші документальні фільми світу, що дають про нього енциклопедичні знання. Наш телеканал постарався зібрати все найцікавіше в одному місці, щоб не залишити байдужим навіть самого завзятого любителя науково-пізнавального контенту і подорожей.

Ми разом відкриємо цей дивовижний і непізнаний світ!

Кодований з 8 вересня 2020 року.

Телеканал від FilmUA Group: "Дача", "Epoque", "Трофей", "Наука", "Терра", "Фауна", "FilmUADrama", "36,6", "Кус-кус".
Супутникове мовлення:
Супутник Частота / Полярізація / SR Промінь Відео та аудіо параметри Помітки Кодування
Astra 4A - 4.8°E 11766 H 30000 DVB-S2/8PSK Astra 4A BSS European MPEG-4 4:3 Verimatrix
Дані підприємств(а)
Юридична особа Фактична адреса Юридична адреса код ЄДРПОУ Телефон E-mail Директор Власник Кінцевий власник
ТОВ ТРК "Алма" 02232, м. Київ, вул. Закревського, 22 23158347 +380 44 501-39-71 info@fauna-tv.com info@terra-tv.com info@nauka-tv.com Максим Анатолійович Сальнік Анатолій Михайлович Сальнік (52%), Володимир Анатолійович Сальнік (24%), Максим Анатолійович Сальнік (24%)


Наші друзі та партнери:

Ми на

приєднуйтесь

<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2021
>>