Трофей
Категорія: Супутникові та кабельні/інтернет телеканали
Перегляди: 6463
Додано: 2014-10-30 17:36:36 (admin)
Оновлено: 2024-01-04 20:13:51 (BanderaTV)
Трофей

Слоган: Телеканал людських захоплень

Телеканал «Трофей» створений для тих, чиє життя немислиме без полювання і риболовлі, збору і заготівлі грибів, лікарських рослин і ягід. Він покликаний об'єднати всіх, для кого це не просто приємне проведення часу, а стиль і філософія життя.
Телеканал має на меті - створити справжній клуб соратників по захопленню, розширити кругозір телеглядача і зібрати якнайповнішу інформацію для мисливців та рибалок на одному каналі.

Тут знайдуть цікаві та корисні відомості ті, хто тільки знайомиться зі світом дикої природи і хоче більше дізнатися про особливості дивовижного життя тварин і рослин. Багато нового і важливого знайдуть для себе запеклі мисливці і рибалки, які можуть познайомитися з новими, ще неосвоєними способами рибного лову й полювання на дикого звіра і птицю.

В одному місці для глядача була зібрана найрізноманітніша інформація, як публіцистичного так і енциклопедичного характеру про полювання, риболовлю, трави, ягоди і гриби.

Для глядача відбирається найцікавіше відео про рибалку та полювання. Телеканал займається зйомкою передач власного виробництва, стати учасником яких може кожен з Вас. Також збираються передачі про полювання і риболовлю провідних українських і зарубіжних авторів.

Клуб рибалки, клуб мисливця - такими словами можна охарактеризувати, який об'єднує початківців і досвідчених рибалок і мисливців.

Ви завжди будете в курсі останніх новин та технологій, нових відомостей про мисливську зброю і риболовецькі снасті, про кращі місця для полювання та водойми для риболовлі та просто для відмінного відпочинку на природі всією сім'єю або веселою компанією.

Кодований з 8 вересня 2020 до 11 квітня 2022. Знову з 1 січня 2024.
4 січня 2024 - припинив супутникове мовлення

Телеканал від Континент ТБ: "Трофей", "Наука", "Терра", "Фауна".

cайт 
Відео
Інтернет мовлення:
ТрофейДані підприємств(а)
Юридична особа Фактична адреса Юридична адреса код ЄДРПОУ Телефон E-mail Директор Власник Кінцевий власник
ТОВ ТРК "Трофей ТВ" вул. Генерала Шаповала, 2а/160, м. Київ, 03035 39141397 (097) 225-37-61 info@trofey.tv pr@trofey.net Зеленський Віктор Володимирович Сальнік Володимир Анатолійович (45%), Медвєдь Андрій Олександрович (10%), Сальнік Максим Анатолійович (45%). Сальнік Володимир Анатолійович, Сальнік Максим Анатолійович
cтарі логотипи:
{gallery}/старі_лого/Трофей{/gallery}
 


Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>