Донбас 24 (Донеччина)
Категорія: Згадаймо про
Перегляди: 14416
Додано: 2008-10-22 08:42:45 (admin)
Оновлено: 2023-07-16 13:12:03 (E.v.g.)

Донецький обласний недержавний телеканал

Слоган: “Донбас - це ми”.

З 3-го вересня 2018 року у 16:9.

З травня 2022 року - інформаційний “Донбас 24”, до цього просто “Донбас”.
Канал «Донбас», який належить «Медіа Групі Україна», припинив мовлення у перші дні великої війни. У пресслужбі холдингу розповіли, що всю техніку каналу в Маріуполі знищили російські обстріли. «Канал був вимушений припинити власне мовлення і за допомогою технічних можливостей каналу “Україна” приєднався до трансляції на територію Донецької та Луганської областей спільного телемарафону», — повідомили в компанії. Частина працівників каналу «Донбас», які виїхали з Маріуполя в березні, тепер працює у Кам’янці-Подільському на Хмельниччині. На початку квітня «Донбас» частково відновив прямоефірне мовлення у вечірньому праймі з новинами про події на Донбасі. Згодом налагодив співпрацю з телеканалами Хмельниччини. «Відновлена й робота сайту donbas24.news, сторінок у соцмережах, телеграм-каналу та ютуб-каналу», — повідомили в компанії.

“Донбас” - це телеканал загального інтересу для глядачів східного регіону. У його ефірі планується запуск програм соціальної спрямованості, новин та політичного ток-шоу – всі ці проекти висвітлюватимуть проблеми та події, актуальні для жителів Донбасу. Крім того, телеканал “Донбас” пропонує глядачу чоловічі та жіночі серіали, художні фільми та розважальні шоу.

Телеканал «Донбас» мовить з 9 листопада 2009 року в ефірі Донецької та Луганської областей. У мережі кабельних операторів доступний в Запоріжжі та Дніпрі. Аудиторія каналу становить 6,5 мільйонів чоловік.
У зв'язку з подіями 2014 р. телеканал припинив мовлення на непідконтрольних територіях.

До складу ТОВ “Медіа Група Україна” входили телеканали: "Україна", "Футбол 1", "Футбол 2", "Футбол 3", "НЛОTV", "Індиго TV", "Україна 24", місцеві "Донбас 24", "34-й канал" та "Сігма". Останні три телеканала формували “Регіональну Медіа Групу”.

Через закон про деолігархізацію 21 липня 2022 анульовано ліцензії на мовлення (МХ-5 область, супутник).

cайт  або той же сайт на internet archive 
Відео

cтарі логотипи:
{gallery}старі_лого/Донбас{/gallery}


Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>