Податкова арештувала рахунки ТОВ «Вісті Мас-Медіа» та його директора Ігоря Гужви

Перегляди: 1804
Додано: 2014-05-22 09:22:21 (admin)

Кошти надходили нібито від структур, прямо пов’язаних із Сергієм Курченком

Підрозділом податкової міліції Міністерства доходів і зборів України спільно з Держфінмоніторингом України було заблоковано рахунки ТОВ «Вісті Мас-Медіа» та директора зазначеного товариства Ігоря Гужви. Про це «Телекритиці» повідомило джерело з правоохоронних органів.

Зазначені заходи здійснено в рамках кримінального провадження про вчинення правопорушень групою з юридичних та фізичних осіб за статтями Кримінального кодексу України ч.3 ст.212 «Ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів)», ч.2 ст.205 «Фіктивне підприємництво» та ч.3 ст.209 «Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом».

Досудовим розслідуванням встановлено, що на рахунок ТОВ «Вісті Мас-Медіа» від фіктивного підприємства надійшли кошти у сумі 93,6 млн грн, які в подальшому були легалізовані. Окрім цього, виявлено, що в схемі легалізації грошових коштів використовувалися також особисті рахунки директора ТОВ «Вісті Мас-Медіа» Ігоря Гужви.

За словами джерела, на рахунок Ігоря Гужви зараховано грошові кошти від низки компаній в якості оплати за сумнівні цінні папери, на загальну суму 277,8 млн грн. Частина отриманих коштів у сумі 54,1 млн грн була знята готівкою. У Гужви нібито відсутні задекларовані доходи для проведення таких операцій.

Нагадаємо, відповідальність за зазначені правопорушення передбачена: ч.3 ст.212 Кримінального кодексу України - штраф від п'ятнадцяти тисяч до двадцяти п'яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна; ч.2 ст.205 - штраф від трьох тисяч до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян; ч.3 ст.209 - позбавлення волі на строк від восьми до п'ятнадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією коштів або іншого майна, одержаних злочинним шляхом, та з конфіскацією майна.

Кошти надходили нібито від структур, прямо пов'язаних із Сергієм Курченком.

«Телекритика» намагається отримати коментар у Ігоря Гужви. За інформацією джерела, наразі в редакції газети «Вести» та у Ігоря Гужви проводиться обшук.

Нагадаємо, нещодавно, в травні 2014-го, Служба безпеки України заявила, що викрила факти безпосередньої причетності Сергія Курченка до реалізації злочинних механізмів з придбання на користь фінансово-промислової групи СЄПЕК (ВЕТЭК) медіахолдингу UMH group (ТОВ «Український медіа холдинг»).

«Телекритика»

 Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>