Нацрада закликала «Радіо Ера» припинити транслювати «Голос Росії»

Перегляди: 1841
Додано: 2014-04-04 14:36:53 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-17 19:51:41 (admin)

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення звернулася до «Радіо Ера» стосовно трансляції спільних з російським державним радіо «Голос Росії» інформаційних програм. Про це повідомляється на сайті відомства.

 

Представник Національної ради в місті Києві звернувся до керівництва ТОВ «Телерадіокомпанія "Радіо-Ера"» щодо трансляції спільного інформаційного проекту «Радіо Ера ФМ» та радіокомпанії «Голос Росії».

 

За результатами моніторингів телерадіопрограм, проведених представниками Національної ради, в діяльності компанії зафіксовано ознаки порушення статті 6 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» та статті 110 Кримінального кодексу України. У зазначених статтях ідеться про правопорушення, що стосуються загроз територіальній цілісності та безпеці країни.

 

У листі зазначається про необхідність приведення діяльності компанії у відповідність до норм чинного законодавства України.

 

Раніше під час чат-конференції на «Телекритиці» заступник голови Нацради Лариса Мудракповідомила про намір Нацради звернутися до керівництва «Радіо Ера ФМ» з проханням припинити трансляцію «Голосу Росії», оскільки в цьому є ознаки порушень законів України та Європейської конвеції про транскордонне мовлення.

 

"Телекритика"Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>