УР-1 замість "Променя", "Культури" та "ВСРУ" (Оновлено)

Перегляди: 1960
Додано: 2014-02-21 03:11:59 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-24 12:56:27 (E.v.g.)

За повідомленнями наших відвідувачів , вчора з другої половини дня, на частотах  радіо "Промінь" та радіо "Культура" на УКХ ведеться мовлення 1-го каналу НРУ. Те саме стосується супутникового та інтернет мовлення радіостанції "ВСРУ"


Заява журналістів радіо «Промінь»

 

З 15.00 20 лютого 2014 року припинено мовлення другого (Радіо «Промінь») та третього (Радіо «Культура») каналів державного мовлення.

 

Таке рішення керівництвом Національної радіокомпанії України було ухвалено несподівано, без попередження трудових колективів і обговорення. Як пояснили співробітникам, це пов'язано з частковою евакуацією студій прямого мовлення з Хрещатика, 26, в Будинок звукозапису на Первомайського, 5а. Таке рішення, за словами топ-менеджменту НРКУ, пов'язано також із забезпеченням безпеки співробітників та гостей студій.

 

При цьому було скасовано всі прямі ефіри, які мали відбуватися відсьогодні і аж до понеділка, 24 лютого.  Відмовлено гостям, які вже готові були йти у прямий ефір. Журналістам замовклих каналів було запропоновано підготувати повтори програм в урізаному вигляді.

 

Виходить, що у найважчий період життя країни Національне радіо припиняє в прямому ефірі (окрім випусків новин) інформувати населення про перебіг важливих подій.

 

Представники творчого колективу Радіо «Промінь» категорично не погоджуються із ухваленням подібних рішень і у такий час. Ми вважаємо за свій громадянський та професійний обов'язок надавати можливість учасникам подій та фахівцям ділитися баченням ситуації, а слухачам (особливо з віддалених куточків України) чути і висловлюватися. Нашою готовністю постійно працювати в прямих ефірах керівництво Національного радіо знехтувало.

 

У такому випадку колектив Радіо «Промінь» відмовляється ставити повтори старих програм, але готовий працювати у прямих ефірах і вимагає відновлення прямо ефірного мовлення, оскільки значна частина нашої аудиторії має і так обмежене інформаційне забезпечення.

 

Шкодуємо, що в цей нелегкий час ми мовчимо, що наша робота виявилася непотрібною керівництву, але віримо, що вона потрібна слухачам.

 

Ведучі прямих ефірів на Радіо «Промінь»:

Ярина Скуратівська

Ольга Бабчук

Катерина Луцька

Анна Данько-Сліпцова

Ірина Плехова

Євген Павлюковський

Світлана Глушко

Дмитро Іванов

Ярина Квітка

Олена Міщенко

Ірина Сидоренко


 

22 лютого відновлено мовлення радіостанцій "Промінь" та "Культура".  На каналі ВСРУ триває мовлення УР-1.Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>