Ложкін викупив у Порошенка частку в "Наше Радіо"

Перегляди: 1789
Додано: 2013-04-24 08:14:26 (admin)

Народний депутат та бізнесмен Петро Порошенко продав UMH group (УМХ), що належить Борису Ложкіну, свою частку у  проектах «Наше Радіо» та KP Media. Про це повідомляє прес-служба UMH group.

 

У рамках наявних опціонних домовленостей одна з найбільших медіакомпаній України UMH group прийняла рішення про викуп часток партнера у спільних проектах .

 

Після реалізації опціону UMH group стане єдиним власником журналу «Кореспондент», порталу Korrespondent.net, «Наше Радіо» та холдингу порталів «UnitedOnlineVentures».

 

«Ми повністю задоволені підсумками партнерства з Петром Порошенком в цих проектах: і позиціями, які вдалося зайняти на ринку, і комерційними результатами. Відзначаємо, що взаємодія з партнером ґрунтувалась на повазі і завжди носила конструктивний, творчий і взаємовигідний характер», - зазначив президент UMH group Борис Ложкін.

 

Нова структура власності, на думку  UMH group, дозволить компанії провести істотну реструктуризацію і консолідацію активів, оптимізувати управлінські процеси з метою можливого виходу на IPO або взаємодії з приватними інвесторами.

 

Петро Порошенко наголосив на унікальності медіа-структури UMH: «Успішність медіа-компанії стала можливою завдяки ефективності і таланту керівництва в особі Бориса Ложкіна, якого я вважаю одним з кращих топ-менеджерів. Окремо хотів би висловити слова подяки професійній команді журналістського колективу на чолі з Віталієм Сичем, Юлією МакГаффі і Валентином Резніченко».

 

Раніше «Телекритика» повідомляла про те, що UMH group у межах опціону викупила частки Петра Порошенка в проектах «Ретро-ФМ» і Next.

 

Нагадаємо, компанії Петра Порошенка вийшли зі структури власності радіомереж «Ретро-ФМ» і Next, у яких володіли частками по 50%.

 

«Телекритика»Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>