ТАВР здобув 14 частот, Радіогрупа УМХ – 8, Business Radio Group – 7, «Новий обрій» – 2

Перегляди: 2972
Додано: 2012-08-30 19:50:07 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-29 15:10:53 (E.v.g.)

 NR new logo ua

Державні мовники перемагали в тих містах, де не було претендентів з-поміж мережевих холдингів

29 серпня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення підбила підсумки конкурсу на вільні аналогові теле- та радіочастоти, оголошеного в червні.

 

Радіостанції холдингу «ТАВР-медіа» подали загалом 25 заявок і здобули дев'ять частот для радіомережі «Мелодія» (зокрема, в Миколаєві), чотири - для «Хіт-ФМ», одну - для «Русского радио».

 

Business Radio Group подала 22 заявки й отримала шість частот для радіо «Шансон» і одну - для «Шарманки».

 

Радіогрупа «Українського медіахолдингу» подала 11 заявок і отримала шість частот для «Авторадіо» (зокрема, в Луцьку) та по одній - для «Ретро-ФМ» і Europa Plus (зокрема, в Сумах).

 

Холдинг «Люкс» подав дев'ять заявок і не отримав нічого ані для «Люкс-ФМ», ані для «Радіо 24».

 

Компанія «Новий обрій» («Суперрадіо») подала дві заявки - обидві були задоволені Нацрадою, зокрема, на місто Кривий Ріг.

 

Найбільше заявок Нацрада отримала від державних мовників - 36 від Національної радіокомпанії України і 31 від обласних і регіональних державних ТРК. НРКУ вдалося вибороти сім частот (дві з них вона поділила з ОДТРК, одну - з місцевим комунальним мовником), ОДТРК - 11 частот (дві з них, відповідно, поділено з НРКУ). Державні мовники перемагали в тих містах, де не було претендентів з-поміж приватних радіохолдингів.

 

Місцеві приватні компанії подали загалом 49 заявок, за якими їм дісталося 13 частот. Новими ліцензіатами Нацради стали київські компанії «Меді мережа» та «Інформ мережа» - обидві були створені в один день, 9 серпня, і зареєстровані за однією адресою: вулиця Сумська, 3 в Києві. На конкурсі вони представили проекти інформаційно-розважальних станцій «Мережа-ФМ» і «Радіо Інформ» та здобули по дві частоти в Запорізькій області: у Бердянську і Приморську (ТОВ «Меді мережа» - радіо «Мережа-ФМ») та в Пологах і Токмаку (ТОВ «Інформ мережа» - «Радіо Інформ»).

 

Також новими ліцензіатами стали ПП «ТРК "Лотос-ФМ"» зі Стрия Львівської області, ПП «Будпроект-максимум» з Ватутіна Черкаської області та ПП «Агенція відеорішень» із Черкас, яка є співвласником черкаської ТРК «Вікка».

 

Із чотирьох місцевих комунальних мовників, які подалися на конкурс, Нацрада задовольнила заяви двох - у Петровому Кіровоградської області і Коропі Чернігівської області (остання розділить частоту з НРКУ).

 

Чотири мовники не були допущені до конкурсу, через те що Нацрада не отримала підтвердження про сплату конкурсної гарантії: КП «ТРК "Бурштиновий шлях"» смт Володимирець Рівненської області, Одеська та Запорізька ОДТРК і ТОВ «ТРК "Медіа-ЮГ"» з Одеси.

 

На 12 радіочастотах Нацрада не змогла визначити претендентів (жоден не набрав достатньої кількості голосів).

 

На трьох частотах було визначено по два переможці - НРКУ і ОДТРК або комунальний мовник.

 

Що стосується телебачення, то 35 ТВК у Волновасі Донецької області дістався єдиному претенденту - ПрАТ «Докучаєвський флюсо-доломітний комбінат».

 

Перед конкурсом Нацрада ухвалила припинити проведення конкурсу на 7 телевізійних та 26 радіочастотах із цього конкурсу, оскільки на них не було претендентів.

 

Нагадаємо, конкурс було оголошено рішенням Національної ради від 6 червня, яке опубліковане 14 червня у газеті «Голос України». На нього було виставлено 8 аналогових телевізійних частот або відрізків часу в Криму, Дніпропетровській, Донецькій, Сумській, Чернігівській і Черкаській областях, ліцензії на які були нещодавно анульовані або які давно перебувають у резерві. А також 98 радіочастот у всіх регіонах, за винятком Хмельницької області: 69 нових ФМ-частот, прорахованих УДЦР (зокрема, у Луцьку, Кривому Розі, Миколаєві та Сумах), а також частоти і відрізки часу, що залишилися з попередніх конкурсів і внаслідок останніх анулювань ліцензій (у тому числі 24 з ФМ-діапазону і 5 - УКХ).

 

Співвідношення поданих заявок до виграних частот

 

«ТАВР-медіа» - 25:14

ТОВ «Телерадіокомпанія "Радіо Кохання"», м. Київ («Мелодія») - 13:9

ТОВ «ТРК "Медіа маркет"», м. Київ («Хіт ФМ») - 6:4

ТОВ «ТРО "Русское радио - Україна"», м. Київ («Русское радио») - 3:1

ПП «Фірма "Лямін"», м. Київ («Радіо Рокс») - 1:0

ТОВ «Мюзік радіо», м. Київ («Мюзік радіо») - 1:0

Українська корпорація телебачення і радіомовлення ЮТАР, м. Київ (Kiss FM) - 1:0

 

BusinessRadioGroup- 22:7

ТОВ «ТРК «Шансон», м. Київ («Шансон») - 19:6

ПП «Компанія «Нова хвиля», м. Київ («Шарманка») - 3:1

 

Радіогрупа УМХ - 11:8

ДП «ТРО "Довіра"», м. Київ («Авторадіо») - 8:6

ТОВ «ТРК "НБМ-радіо"», м. Київ («Ретро-ФМ») - 2:1

ПРАТ «Студія "Європозитив"», м. Київ (Europa Plus) - 1:1

 

«Люкс» - 9:0

ПрАТ «ТРК "Люкс"», м. Львів («Люкс-ФМ») - 5:0

ТОВ «ТРК "Праймедіа"», м. Львів («Радіо 24») - 4:0

 

«Новий обрій» - 2:2

ДП «Новий обрій», м. Київ («Суперрадіо») - 2:2

 

Державні мовники - 67:18

НРКУ, м. Київ - 36:7

ДТРК «Крим», м. Сімферополь - 3:1

Волинська ОДТРК - 3:2

Дніпропетровська ОДТРК, м. Дніпропетровськ - 2:0

Житомирська ОДТРК, м. Житомир - 1:1

Закарпатська ОДТРК, м. Ужгород Закарпатської обл. - 1:0

Івано-Франківська ОДТРК, м. Івано-Франківськ - 2:0

Кіровоградська ОДТРК, м. Кіровоград - 5:1

Луганська ОДТРК, м. Луганськ - 1:0

Львівська ОДТРК, м. Львів - 4:3

Полтавська ОДТРК «Лтава», м. Полтава - 4:1

Рівненська ОДТРК, м. Рівне - 1:0

Сумська ОДТРК, м. Суми - 1:1

Тернопільська ОДТРК, м. Тернопіль - 1:1

Херсонська ОДТРК «Скіфія», м. Херсон - 1:0

Чернігівська ОДТРК, м. Чернігів - 1:0

 

Місцеві приватні мовники - 49:13

ТОВ «Телевізійна компанія "Атлант-СВ"», м. Сімферополь - 12:0

ТРК «Тодор» (у формі ПП), м. Ладижин Вінницької обл. - 1:1

ПП «Телерадіоорганізація "Сім'я і дім"», м. Луцьк - 1:0

ТОВ «ТРК "Еммануїл"», м. Київ - 3:0

ТОВ «Талан ЛТД», м. Кривий Ріг Дніпропетровської обл. - 2:0

ТОВ «Арт Інфо», м. Київ - 1:0

ПП «Радіо "Слатіна-РТК"», м. Мукачево Закарпатської обл. - 3:0

ТОВ «Культурно-мистецький центр "Барви"», м. Мукачево Закарпатської обл. - 2:1

ПП «Голд Лайн Трейд», м. Мукачеве Закарпатської обл. - 1:0

ТОВ «Меді мережа», м. Київ - 3:2

ТОВ «Інформ мережа», м. Київ - 3:2

ПП «Телерадіокомпанія "Західна столиця"», м. Львів - 3:2

ПП «Телекомпанія РАІ», м. Бурштин Івано-Франківської обл. - 2:0

ТОВ «ТРК "Арта плюс"», м. Донецьк - 2:0

ТОВ «Легіонс», м. Брянка Луганської обл. - 1:0

ТОВ «Незалежна ТРК "Ірта"», м. Луганськ - 1:1

ПП «Телерадіокомпанія "Лотос-ФМ"», м. Стрий Львівської обл. - 1:1

ТОВ «ТРК "Західний вітер"», м. Стрий Львівської обл. - 1:0

ПрАТ «Телевізійні кабельні мережі "Всесвіт"», м. Первомайськ Миколаївської обл. - 1:0

ТОВ «Телерадіокомпанія "ІФ медіа груп"», м. Київ - 1:1

ТОВ «АС про медіа», м. Куп'янськ Харківської обл. - 1:0

ПП «Будпроект-максимум», м. Ватутіне Черкаської обл. - 1:1

ПП «Шпола Укр-центр», м. Шпола Черкаської обл. - 1:0

ПП «Агенція відеорішень», м. Черкаси - 1:1

 

Місцеві комунальні мовники - 4:2

КП «ТРК "Рудана"», м. Кривий Ріг Дніпропетровської обл. - 1:0

КП «Редакція районної газети та радіомовлення Петрівського району», смт Петрове Кіровоградської обл. - 1:1

Старосамбірське РРМ «Голос Прикарпаття», м. Старий Самбір Львівської обл. - 1:0

Радіоорганізація «Коропське РРМ»,смт Короп Чернігівської обл. - 1:1

 

Телебачення - 1:1

ПрАТ «Докучаєвський флюсо-доломітний комбінат» - 1:1

 

Дивіться повний перелік виставлених на конкурс частот, претендентів і переможців.


telekritika.ua



Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>