«Радіо Ера» купило права на «Євро-2012»

Перегляди: 2205
Додано: 2012-06-05 09:02:09 (admin)
Оновлено: 2018-12-28 18:30:53 (admin)

Радіокомпанія придбала ексклюзивні права на трансляцію всіх матчів чемпіонату в FM-діапазоні

«Радіо Ера» придбало в УЄФА ліцензію на трансляцію матчів Євро-2012. Про це «Телекритиці» повідомив генеральний директор ТРК «Ера» Ігор Лоташевський.

 

Радіокомпанія придбала ексклюзивні права на трансляцію всіх матчів чемпіонату в FM-діапазоні, уточнив він. Перемовини з УЄФА тривали впродовж півроку.

 

Із 8 червня, з початком чемпіонату, змінюється сітка мовлення радіокомпанії. «Ключовий проект нашої сітки - це футбольні матчі, які ми транслюватимемо паралельно з телебаченнями. Також в ефірі буде низка спеціальних проектів до Євро», - розповів пан Лоташевський.

 

В ефір упродовж дня виходитимуть щоденники Євро. Зранку планується підсумкова програма про перебіг чемпіонату. Також на «Радіо Ера» буде великий аналітичних проект «Третій тайм», присвячений футбольним матчам.

 

У зв'язку з показом чемпіонату програми «Коло запитань», «Від першої особи» підуть у відпустку та відновлять свій вихід у липні.

 

Національна радіокомпанія України теж отримала права на трансляцію Євро-2012. Ігор Лоташевський уточнив, що в НРКУ права на трансляцію в проводовій (дротовій) мережі.

 

На українському телебаченні Євро-2012 транслюватимуть Перший національний та «Україна». Телеканали розподілили матчі за лінійками. «Україна» показуватиме у прямому ефірі матчі о 21:45, у тому числі й матчі за участю збірної України в груповому турнірі. Перший національний транслюватиме лінійку о 19:00. А телеканал «Футбол» покаже всі матчі Євро-2012 в кабелі та на супутнику.

 

«Телекритика»



Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>