Радіо «Мелодія» остаточно припиняє ефірне мовлення

Перегляди: 3482
Додано: 2011-11-17 15:07:23 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-17 19:37:24 (admin)

Тепер по два «Стильні радіо “Перець ФМ”» є в дев’яти містах

Радіомережа «Мелодія» остаточно припинила своє існування. Остання частота «Мелодії» в Старобільську перейшла до мережі «Стильного радіо "Перець ФМ"». Зміну позивного та програмної концепції в ліцензії АТ «Онікс» (екс-«Мелодія») внесла Національна рада з питань телебачення і радіомовлення 16 листопада, задовольнивши відповідну заяву компанії.

 

Нагадаємо, що 19 жовтня Нацрада переоформила ліцензію АТ «Онікс» на мовлення в 21 населеному пункті в 14 областях України, змінивши програмну концепцію і позивний радіомережі «Мелодія» на «Перець ФМ». Рішення про об'єднання мереж прийняли в компанії після того, як «Мелодія» втратила свої 15 основних частот.

 

«Стильне радіо "Перець ФМ"», як і «Мелодія» входить до Першої української радіогрупи. Мережа до цього охоплювала 29 населених пунктів.

 

Унаслідок переоформлення ліцензій «Мелодії», «Перець ФМ» тепер є одночасно на двох частотах у дев'яти населених пунктах - Запоріжжі, Кіровограді, Чернігові, Кривому Розі, Краматорську, Первомайську, Дубровиці, Карлівці, Зарічному. А це суперечить законодавству.

 

На запитання «Телекритики» на брифінгу голова Верховної Ради Володимир Манжосов запевнив, що Перша українська радіогрупа переоформить ліцензії «Перець ФМ» у цих містах. «Звичайно, в будь-якому населеному пункті не буде двох "Перець-ФМ". Але ми пішли на переоформлення, тому що в "Онікса" була єдина ліцензія на 21 місто, ми не могли з неї вирізати кілька і сказати, що на них не переоформлюємо. Зараз вони подають документи до Національної ради про внесення змін до тих ліцензій, які в них є в тих містах. У них є ще кілька брендів радіо», - сказав він.

"Телекритика"Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>