ТАВР купив запорізьку мережу «Ностальжі» для «Дачі»

Перегляди: 3052
Додано: 2011-11-15 16:03:41 (Zheka)
Оновлено: 2018-12-17 19:39:04 (admin)

 

Радіохолдинг ТАВР придбав запорізьку регіональну радіомережу «Ностальжі» для радіомережі «Дача». Цю інформацію, отриману «Телекритикою» з власних джерел, підтвердив директор радіогрупи «ТАВР Медіа» Ігор Чернишов.

 

«Так, ми купили "Ностальжі" для радіомережі "Дача"», - сказав він. За його словами, угода укладена близько трьох тижнів тому.

 

Раніше ТОВ «Радіокомпанія "Ностальжі"» належало Геннадію та Олені Рекаловим. Це перша комерційна радіостанція в Запоріжжі, яка працює на ринку близько 20 років. Компанія володіє частотами в Запоріжжі, Токмаку, Мелітополі, Бердянську, Пологах, Енергодарі, на яких мовила з позивним «Радіо Ностальжі», а також частотою в Запоріжжі, на якій мовила з позивним «Радіо Вірус ФМ».

 

За словами Ігоря Чернишова, на одній запорізькій частоті ТАВР запустить «Дачу», на іншій - Kiss FM. На частотах в райцентрах Запорізької області, найімовірніше, також запустить «Дачу». З новими позивними та концепціями станції вийдуть в ефір після переоформлення ліцензій в Національній раді з питань телебачення і радіомовлення.

 

Як писала «Телекритика» радіогрупа ТАВР придбала радіомережу «Дача» в холдингу Андрія Деркача (телеканал і радіо «Ера», «Киевский телеграф», «Версии»). Де-юре власником 100% ТОВ «ТРК "Радіо Кохання"», що мовить з позивним «Дача», став Олег Миколайович Дорофеєв. Мережа наразі охоплює 18 міст. Директором «Дачі» ТАВР призначив Соню Сотник. За словами Ігоря Чернишова, формат і позивний мережі «Дача» поки не змінюватиметься.

"Телкритика"Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>