Нова радіомережа «Новий обрій» отримала всі 55 частот, на які претендувала (ОНОВЛЕНО)

Перегляди: 3237
Додано: 2011-03-16 16:31:06 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-17 19:35:17 (admin)

Підсумки конкурсу на радіочастоти


Головним переможцем конкурсів на радіочастоти стало ДП «Новий обрій» (концепція «Супер-радіо»), яке виграло всі 55 частот, на які подавало заявки. Підсумки конкурсів були підбиті на засіданні Національної ради з питань телебачення і радіомовлення 16 березня.

 

Зокрема, «Новому обрію» дісталися 12 частот з колишньої мережі радіо «Мелодія». Тепер новий гравець вийде на ринок у всіх 24 обласних центрах і в столиці Криму, а також ще в 30 містах.

 

Національна радіокомпанія, яка подала найбільше заявок (102), здобула 17 вільних відрізків мовлення на частотах у невеликих містах і жодної повноцінної частоти.

 

З-поміж існуючих радіохолдингів найсуттєвіше приросли мережі групи ТАВР. Її «Радіо Рокс» (фірма «Лямін») виграв частоти в Сімферополі, Житомирі, Полтаві, Кременчуці, Сумах. «Русское радио Україна» розширить свою мережу на міста Коростень, Северодонецьк, Кам'янець-Подільський, Kiss FM - на Вінницю й Ужгород, «Хіт ФМ» - на Яремче та Дрогобич.

 

ТРК «Люкс» («Люкс ФМ») виграла одну частоту в Сімферополі, ТРК «Праймедіа» («Радіо 24»), що належить ТРК «Люкс» і мовить у Львові, виграла чотири частоти на Західній Україні: у Луцьку, Івано-Франківську, Рівному та Тернополі.

 

Львівська ТРК «Галичина» («ФМ Галичина») теж розширилася на міста Західної України - Луцьк і Тернопіль.

 

«Авторадіо» з радіогрупи УМХ виборов одну частоту в Рівному.

 

«Шансону» з Business Radio Group дісталися по 12 год/добу на частотах у Дніпропетровську (решту часу мовить «Шансон») і Донецьку (решту часу мовить ТРК «Макіївка»).

 

Щодо місцевих мовників, то ТРК «Медіапрофіль» перемогла в Сімферополі, ТРК «Подільські комунікації» - у Вінниці, ТРК «Аллюр» - у Кременчуці, ТРК «Акерман» здобула вільні відрізки часу в Любашівці і Миколаївці Одеської області, ТРК «Березне» - 4 год 20 хвилин на частоті в Курганах Рівненської області (поділила нову частоту разом з НРКУ).

 

Що стосується державних компаній, то ДТРК «Крим» дісталася колишня частота радіо «Мелодія» в Сімферополі. Львівська ОДТРК здобула нову частоту в Сколе, Одеська ОДТРК - у Болграді, Рівненська ОДТРК - у Рівному, Черкаська ОДТРК - у Буках, Полтавська ОДТРК - у Гадячі та вільні відрізки часу в шести населених пунктах, Миколаївська ОДТРК - вільний відрізок часу в Миколаєві, Чернігівська ОДТРК - вільний відрізок часу в Новгороді-Сіверському.

 

На повторний конкурс виставлять дві частоти «Мелодії» - у Львові та Полтаві, а також дві частоти в Черкасах, на яких не змогли визначити переможців, і відрізок мовлення в Балті, де не було претендентів.

 

До резерву віднесено вісім частот або вільних відрізків мовлення в УКХ-діапазоні, на які не надійшло жодної заявки.

 

Загалом на два конкурси було виставлено 126 радіочастот, подано 686 заяв від 101 компанії. ТК вже детально писала про учасників конкурсу.

 

Повний перелік частот, учасників і переможців.

www.telekritika.uaНаші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>