Радіо "Крим.Реалії" стає ближчим до кримчан

Перегляди: 1756
Додано: 2017-09-04 14:43:16 (E.v.g.)

krim r

 

Проект Радіо Свобода «Крим.Реалії», що працює на різних інформаційних платформах, стає доступнішим для кримчан. З 4 вересня розпочинається мовлення Радіо Крим.Реалії в FM-діапазоні на частоті 105,9 МГц. Спільно з партнерами з «Радіо кримських громад» та за підтримки Міністерства інформаційної політики України та Національної Ради з телерадіомовлення сигнал надсилається з Чонгара на півдні Херсонської області. Тепер програми Радіо Крим.Реалії в якісному звучанні чують жителі північного і східного Криму.

Мовлення українською та російською мовами ведеться протягом 24 годин на добу. Це прямі ефіри та програми в записі, підготовлені журналістами проекту Крим.Реалії – новини, ток-шоу, інтерв'ю, радіопрограми «Кримські.Історії» та «Кримський.Пармезан». Крім того – програми журналістів української та російської редакції Радіо Свобода і Голосу Америки, проекту «Настоящее Время» і спільні проекти з «Громадським Радіо».

Водночас, Радіо Крим.Реалії спільно з Національною суспільною радіокомпанією України продовжує мовлення на Крим на середніх хвилях АМ на частоті 549 кГц.

 

https://ua.krymr.com/a/news/28714760.htmlНаші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>