Нацрада дозволила «Шансону» і «Любимому радио» тимчасово мовити на Донбасі без відповідних ліцензій

Перегляди: 1938
Додано: 2015-01-15 16:24:57 (E.v.g.)
Оновлено: 2023-03-21 22:29:43 (admin)

NR new logo ua

 

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення дозволила тимчасово, на час проведення антитерористичної операції, вести тестове мовлення радіостанцій «Шансон» і «Любимое радио» на трьох частотах на Донбасі, на які вони не мають ліцензій. Відповідне рішення Нацрада прийняла на засіданні 15 січня, розглянувши зврення ТОВ «Радіо Шарманка» («Любимое радио»), ТОВ «Радіо “Ехо”» (Радіо «Шансон») і ТОВ «ТРК “Шансон”» (Радіо «Шансон»).

 

«Любимое радио» отримало дозвіл мовити в місті Красноармійську Донецької області на частоті 99,4 МГц, «Шансон» - у цьому ж місті на частоті 106,4 МГц та в місті Лисичанську Луганської області на частоті 105,5 МГц.

 

Рішення про дозвіл на тимчасове тестове мовлення Нацради прийняла у зв'язку із захопленням бойовиками передавачів та студійних приміщень телерадіоорганізацій на непідконтрольній українській владі території Донецької і Луганської областей, а також з метою протидії засиллю антиукраїнських ЗМІ.

 

Нагадаємо, 18 грудня, Нацрада прийняла офіційне рішення, яким дозволила 5-му каналу, «Україні», «1+1», каналу «24», «Еспресо TV» та «Радіо 24» вести на території Донецької та Луганської областей тимчасове тестове мовлення на час проведення антитерористичної операції на низці частот, на які ці мовники не мають ліцензій. 24 грудня Нацрада дозволила «Радіо 24» тимчасово мовити на ще одній частоті в Донецькій області.

 

Наприкінці грудня на двох нових частотах на Донбасі почало мовлення «Русское радио - Україна» з включеннями програм «Громадського радіо». Але щодо них поки не було офіційних рішень Нацради про тимчасове тестове мовлення.

 

“Телекритика”Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>