Визначено переможців на мовлення на 50 ТВК із Чонгару

Перегляди: 2579
Додано: 2017-07-27 11:16:32 (E.v.g.)

 

27 липня Національна рада підбила підсумки конкурсу на багатоканальне мовлення з використанням 50 телевізійного каналу (стандарт DVB-T2) у с. Чонгарі Херсонської області й визначила п’ять телерадіоорганізацій, які мовитимуть на цьому ТВК.

Переможцями конкурсу стали: 
1 місце – Національна суспільна телерадіокомпанія («UА:КРИМ»);
2 місце – Чорноморська ТРК;
3 місце – ТОВ «Міжнародна комерційна телерадіокомпанія» («ICTV»);
4 місце – ПІІ ТОВ «Телерадіокомпанія «НБМ»;
5 місце – ТОВ «Телеканал «Тоніс».

Загалом на конкурс від претендентів було подано 7 заяв, телеканалові СТБ і «Правда тут» відмовлено у задоволенні заяв, вони не набрали відповідної кількості голосів.

Член Національної ради Сергій Костинський також повідомив, що Український державний центр радіочастот виділив два додаткові цифрові канали, які незабаром також будуть виставлені на конкурс. Тож охочі мовити із Чонгару зможуть забезпечувати с. Чонгар Херсонської області, міста Джанкой, Красноперекопськ і Джанкойський, Красноперекопський райони Автономної Республіки Крим українськими програмами і передачами.

Також він повідомив, що загалом для Криму буде розраховано два мультиплекси. Ще один буде розбудований у смт Чаплинка Херсонської області.

Він також зазначив, що проведення цього конкурсу є додатковими заходами, «щоб створити додатковий канал для отримання сигналу українських телеканалів… Надалі ми будемо збільшувати кількість і телеканалів, і радіостанцій з тим, щоби це було щільне ефективне мовлення на північ Криму». 
Нині із Чонгару мовлять 4 радіостанції: Українське радіо – 100,7 МГц, радіо «Meydan FM» – 101, 4 МГц, «Радіо Крим. Реалії» – 105,9 МГц, «Херсон FM» – 107,8 МГц. Також українські телеканали в Криму можна дивитися через супутник, у тому числі 10 радіостанцій, а програми Українського радіо слухати на середніх хвилях на частоті 549 кГц.

сайт НРНаші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>