На телевізійних частотах каналу БТБ мовитиме державна ТРК «Культура»

Перегляди: 2514
Додано: 2016-08-31 12:53:47 (E.v.g.)

kultura

 

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України видала державній телерадіокомпанії «Культура» ліцензію на мовлення в загальнонаціональному каналі багатоканальної телемережі MX-5, на якому раніше мовив телеканал «БТБ».

Як передає «Інтерфакс-Україна», таке рішення регулятор прийняв на засіданні в середу, 31 серпня. Голова Нацради Юрій Артеменко під час засідання повідомив, що телеканал «Культура» був єдиним учасником конкурсу і відповідно був визнаний його переможцем.

Члени Нацради рекомендували представнику ТРК «Культура» звернути увагу на розміщення соціально важливих та інформаційних програм і дитячих передач і вести мовлення українською мовою.

На початку червня цього року Міністерство інформаційної політики України передало ліцензію на частоти каналу БТБ Нацраді з питань телебачення і радіомовлення. Тоді голова міністерства Юрій Стець повідомив, що частоти мовника передаються Нацраді з телерадіомовлення, а техніка відійде телеканалу на мультимедійній платформі іномовлення України UATV.

Телеканал БТБ належав Національному банку України і був створений за часів керівництва установою Сергієм Арбузовим.

zaxid.netНаші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>