Розширено цифрове мовлення в зоні АТО (оновлено)

Перегляди: 2374
Додано: 2015-12-25 15:22:10 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-28 21:56:21 (admin)

DVB-T Logo download

 

У Донецькій області приділяється увага не тільки розширенню аналогового мовлення на непідконтрольні території, а й цифрового.

Cьогодні вперше було розпочато тестове мовлення цифрового мультиплексу на 22 ТВК у форматі DVB T.  Наразі транслюється 5 телеканалів: "Перший національний", "1+1", "Україна" , "5 канал", "ДоТБ".  Трансляція ведеться з м.Волноваха у напрямку м. Донецька та прилеглих районів.

Інформацію надав Ale12345 

 

Шість вітчизняних телеканалів можна дивитися в Донецьку у цифровому форматі

Національна рада 30 грудня дала дозвіл на тимчасове мовлення на 22 ТВК у Волновасі Донецької області шести вітчизняним мовникам – телеканалам «1+1», «Україна», «Донбас», «5», «UA:Перший», Донецькій ОДТРК. Мовлення вестиметься у цифровому стандарті DVB-T.

Член Національної ради Сергій Костинський зауважив, що процес реалізації цього проекту був дуже складним, і ним опікувалася Комісія з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення Міністерства інформаційної політики. Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення створив усі технічні умови для реалізації проекту. За даними Концерну, передачі на 22 ТВК є доступними для перегляду в Донецьку. «Я вважаю, що це великий прорив і великий проект», - зауважив Сергій Костинський.

Мовлення вестиметься цілодобово.

Оператором телекомунікацій визначено Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення.

 http://nrada.gov.ua/ua/news/radanews/26116.html

 Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>