«Зеонбуд» відключив три загальнонаціональні канали і сім регіональних – Владислав Севрюков

Перегляди: 2559
Додано: 2015-04-01 15:33:01 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-29 11:02:15 (E.v.g.)

dvb-t2-logo

 

1 квітня провайдер цифрового телебачення «Зеонбуд» вимкнув три загальнонаціональні канали: Dobro (ТОВ «ТРК "Нові комунікації"»), Business (ТОВ «ТРК "Погода ТБ"»), «Вінтаж» (ТОВ «Корона санрайс»), а також сім регіональних: ТРК «Вікка» (Черкаси), канал «24» (ТРК «Люкс», Львів), канал «Так TV» (Коледж преси та телебачення, Миколаїв), ТРК «Аверс» (Луцьк), 11 канал (ТРК «Стерх», Дніпропетровськ), ТРК «Ритм» (Рівне) і ТРК «Відікон» (Суми).

 

Про це «Телекритиці» повідомив член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Владислав Севрюков, посилаючись на дані ранкового моніторингу, проведеного Нацрадою.

 

Ще 13 березня «Зеонбуд» надіслав Нацраді лист, у якому попередив, що має намір відключити низку регіональних і загальнонаціональних телеканалів, якщо вони не сплатять заборгованість за послуги з розповсюдження цифрового сигналу, розповів пан Севрюков. При цьому в листі йшлося про більше каналів, ніж було в результаті вимкнено. Зокрема, там згадувалися чотири загальнонаціональні канали - Dobro, Business, «Вінтаж» і Tonis, але Tonis так і не вимкнули. «Суть листа була в тому, що їх вимкнуть, якщо вони не заплатять. Можливо, вони заплатили», - припустив пан Севрюков.

 

Сьогодні ніяких пояснень від «Зеонбуду» до Нацради не надходило, а тому регуляторний орган хоче запросити представників компанії на засідання 2 квітня, щоб обговорити ситуацію, що склалася і вислухати їхні пояснення.

 

«Телекритика» очікує на коментар прес-служби компанії «Зеонбуд».

 

Як повідомляла «Телекритика», 1 квітня о 5:30 ранку провайдер цифрового телебачення «Зеонбуд» вимкнув миколаївський регіональний телеканал «Так ТV». За словами керівництва каналу, це сталося без попередження та пояснення причин. Водночас у каналу є заборгованість перед «Зеонбудом» за послуги з розповсюдження цифрового сигналу.

 

Також 1 квітня «Зеонбуд» вимкнув рівненський регіональний телеканал «Ритм TV» (ТРК «Ритм»). За повідомленням каналу, це сталося без жодних попереджень і є порушенням умов чинного договору.

 

Нагадаємо, що у 2014 році більшість телеканалів припинили платити «Зеонбуду» за послуги з розповсюдження сигналу в цифрових мультиплексах МХ-1, МХ-2, МХ-3 та МХ-5 - у тому числі через завищені, на думку телеканалів, тарифи цифрового монополіста. Відтак, сам «Зеонбуд» перестав платити Концерну РРТ за обслуговування своїх передавачів.

 

"Телекритика"

 Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>