Концерн РРТ вимушений призупинити надання послуг ТОВ «Зеонбуд» (Оновлено)

Перегляди: 2025
Додано: 2015-03-23 17:10:11 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-29 11:02:01 (E.v.g.)

logorrt

 

Концерн РРТ звертає увагу телерадіокомпаній, що основною умовою безперервного та якісного надання телекомунікаційних послуг є необхідність своєчасної оплати за них. Не отримуючи кошти у належних обсягах підприємство не може своєчасно розраховуватись з енергопостачальними організаціями, які, в свою чергу, змушені відключати від енергоживлення об’єкти Концерну РТТ.
На протязі останніх чотирьох місяців ТОВ «Зеонбуд» постійно порушує умови договору з Концерном РРТ в частині розрахунків за надані послуги.
Станом на 23 березня 2015 року ТОВ «Зеонбуд», не зважаючи на попередження про тимчасове припинення надання послуг, яке було надіслано ще 06 березня 2015 року, не розрахувався з Концерном РРТ за надані послуги у 2014–2015 роках.
Оскільки до 23 березня 2015 року не відбулось навіть часткового погашення боргу, Концерн РРТ вимушений з 09:00 24 березня 2015 року призупинити надання послуг ТОВ «Зеонбуд» на усій території України, за винятком Донецької та Луганської областей на територіях підконтрольних Українській владі.

джерело

 

Концерн РРТ наполягає на погашенні боргів за надані послуги

 

У зв’язку зі сплатою частини боргу процедура припинення надання послуг ТОВ «Зеонбуд» була скасована. Послуги надаються в повному обсязі.
Ми сподіваємось, що часткове погашення боргу ТОВ «Зеонбуд», не є екстреним заходом, якого вжито для тимчасового залагодження ситуації. Закликаємо всі зацікавленні сторони відповідально підійти до якнайшвидшого і всеосяжного вирішення проблеми заборгованості у сплатах за послуги Концерну РРТ і недопущенню подальшого її виникнення. Це в свою чергу забезпечить стабільність наших розрахунків з енергетиками, що унеможливить відключення від електропостачання теле- та радіо передавальних центрів і стане запорукою дієвості зусиль медіа-спільноти щодо забезпечення інформаційної безпеки в Україні за безперервного розповсюдження достовірної та неупередженої інформації про події в країні і в світі.
 

 

 



Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2023
>>