Діячі культури вимагають від Нацради забезпечити канал «Культура» цифровою ліцензією

Перегляди: 2186
Додано: 2015-03-17 14:41:57 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-29 11:02:10 (E.v.g.)

 

Низка діячів культури звернулася до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення з проханням вирішити питання отримання ліцензії на цифрове мовлення державною телерадіокомпанією «Культура». Копії відповідних звернень має у своєму розпорядженні «Телекритика».

На думку культурних діячів, присутність державного телеканалу «Культура» в ефірному цифровому просторі є необхідною. «Це єдина в Україні телекомпанія, яка весь свій ефірний час (тобто 24 години на добу) заповнює програмами про літературу, культуру, історію нашого народу», - наголошують автори одного зі звернень - Андрій Чебикін, Михайло Сидоржевський, Дмитро Павличко та інші.

Вони також нарікають на те, що канал «Культура» то зникає, то знову з'являється в кабельних мережах, залежно від побажань господарів кабельних мереж.

 

Автори іншого звернення - Борис Олійник і Микола Стороженко - наводять приклад Польщі, де телеканал культурного спрямування володіє набагато більшим ресурсом, ніж український.

Нагадаємо, що на базі ДТРК «Культура» має бути створено другий канал суспільного мовлення - культурного спрямування. Однак канал має лише супутникову ліцензію.

«Телекритика»

 Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>