Телеканал Business потрапив у загальнонаціональний цифровий мультиплекс

Перегляди: 3203
Додано: 2013-10-23 17:10:13 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-17 19:37:28 (E.v.g.)

            

Тому що канал «Погода ТБ» став каналом Business

Телеканал «Погода ТБ», що володіє ліцензіями на супутникове та ефірне цифрове мовлення в мультиплексі МХ-3, змінив логотип і програмну концепцію, ставши каналом Business. Відповідні зміни до ліцензії ТОВ «ТРК "Погода ТБ"» внесла Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 23 жовтня. Таким чином, Business потрапив до загальнонаціонального цифрового мультиплексу.

 

Замість інформаційного формат каналу став інформаційно-просвітницьким з фільмопоказом. Зменшилася кількість інформаційно-аналітичних і публіцистичних програм (із 17 годин 45 хвилин до 7 годин 30 хвилин у будні та 6 годин 20 хвилин у вигідні). З'явилися науково-просвітницькі програми (5 годин 45 хвилин у будні та 6 годин 55 хвилин у вихідні), а також фільмопоказ (4 години 30 хвилин у будні та вихідні).

 

Директором ТРК «Погода ТБ» замість Олесі Кисель став Дмитро Дорофеєв. До редакційної ради увійшли Андрій Пробитюк та Ольга Савенко (вибули Олександра Федотова, Олеся Кисель, Олеся Сукало і Кирило Шаперенков).

 

При цьому власники компанії не змінювалися. Ним залишилося ТОВ «Простір ТБ». Можна припустити, що зміна власників відбулася на вищому рівні. Так сталося й попереднього разу, коли Юрій і Наталія Лященки, які опосередковано володіли каналом, продали його, за непідтвердженою інформацією, особам, наближеним до Андрія Портнова. Тим часом канал Business вважається частиною умовного холдингу, наближеного до Сергія Арбузова.

 

Тим часом супутниковий телеканал, який до цього мав назву Business, змінив її на Business+. Відповідні зміни Нацрада внесла до ліцензії ТОВ «Медіапоінт».

 

Формат каналу залишився інформаційно-просвітницьким з фільмопоказом. Але зменшилася кількість інформаційно-аналітичних і публіцистичних програм (з 10 годин до 8 годин у будні та 6 годин 50 хвилин у вихідні), збільшилася - науково-просвітницьких (з 4 годин до 5 годин 15 хвилин у будні та 6 годин 25 хвилин у вихідні) і фільмопоказу (з 3 годин до 4 годин 30 хвилин), зникли культурно-мистецькі програми (було 2 години 30 хвилин), розважально-музичні (було 1 година), дитячі (було 30 хвилин).

 

Власником ТОВ «Медіапоінт» є ТОВ «Атіго медіа груп», якому також належить ТОВ «Перший альтернативний телеканал А1» (супутниковий музичний канал «A-one Україна») і ТОВ «Реал Естейт ТВ» (супутниковий телеканал Dobro TV).

 

«Телекритика»Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>