Суд продовжить розгляд позову МТРК «Чернівці» до Нацради щодо цифрового конкурсу

Перегляди: 2634
Додано: 2013-08-08 14:29:53 (E.v.g.)

14 серпня відбудеться судове засідання у справі за позовом МТРК «Чернівці» до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення щодо  конкурсу на місця в цифровому мультиплексі МХ-5 (категорія - регіональне і місцеве мовлення). Про це повідомляє прес-служба Незалежної асоціації телерадіомовників (НАТ).

 

Позивач вимагає визнати протиправним рішення від 15.04.2011р. у частині оголошення конкурсу на вільних каналах мовлення у багатоканальній мережі MX-5 у Чернівцях  і прилеглих районах та скасувати рішення про визначення переможців конкурсу на цій території. 

 

Позов був поданий до  Окружного адміністративного суду м. Києва ще восени 2011 року, проте за клопотанням Нацради провадження у справі було зупинено до прийняття рішення у іншій справі, розпочатій за позовом Незалежної асоціації телерадіомовників до Національної ради про визнання протиправним рішення № 824 від 15.04.2011 року про оголошення конкурсу на цифрове мовлення в цілому по Україні.

 

У  грудні 2012 року провадження було поновлено після того, як набуло законної сили рішення Окружного адміністративного суд Києва про відмову у задоволенні позову асоціації.

 

Як пише НАМ, розгляд неодноразово відкладався через заміну головуючого  судді Андрія Федорчука, який взяв самовідвід, та залучення до розгляду справи в якості третіх осіб компаній - переможців конкурсу у Чернівцях і прилеглих районах - Чернівецької ОДТРК,  ТОВ «Місто ТБ», ТОВ «Чернівецький промінь та ТОВ «Партнер ТВ».  Усі переможці, окрім ТОВ «Партнер ТВ», яке відсутнє за місцем державної  реєстрації, беруть участь у розгляді справи.

 

За інформацією асоціації,  на сьогодні МТРК «Чернівці»  -  єдина телекомпанія в Україні, яка продовжує оскаржувати в суді результати цифрового конкурсу на регіональне та місцеве мовлення.

 

«Ми очікуємо, що рішення суду буде справедливим, відповідно до закону.  Маємо намір пройти всі судові інстанції від початку - до кінця і, якщо буде треба - звертатимемося в Європейський суд з прав людини», - зазначив Геннадій Сергеєв, директор МТРК «Чернівці».

 

Справу МТРК «Чернівці» веде юрист Незалежної асоціації телерадіомовників Тетяна Фоміна. Головуючий суддя - Ігор Погрібніченко.

 

Нагадаємо, 5 квітня Незалежна асоціація телерадіомовників повідомила про те, що оскаржила в Окружному адміністративному суді міста Києва рішення Нацради щодо цифрового конкурсу від 15 квітня 2011 року, і просить визнати їх протиправними та нечинними. Позивачами в справі є асоціація НАМ, ТОВ «Н.А.М» і МТРК «Чернівці», відповідачем - Нацрада.

 

Мова йде про рішення № 823 «Про затвердження Конкурсних умови на отримання ліцензії на вільних каналах мовлення в багатоканальній телемережі МХ-5 у стандарті DVВ-Т2 (МРЕG-4) (територіальна категорія мовлення - регіональне і місцеве мовлення)» та № 824 «Про оголошення конкурсу на отримання ліцензії на мовлення на вільних каналах мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 (територіальна категорія мовлення - регіональне та місцеве мовлення)», а також про рішення щодо п'ятьох переможців конкурсу - нових маловідомих компаній, які отримали велику частину частот: ТОВ «Аріадна ТВ», ТОВ «Новий формат ТВ», ТОВ «Лідер ТВ», ТОВ «ТВ Вибір» і ТОВ «Партнер ТВ».

 

«Телекритика»Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>