Апеляційний суд відмовив НАМ у справі щодо цифрового конкурсу

Перегляди: 2691
Додано: 2012-11-15 14:20:00 (admin)
Оновлено: 2018-12-17 19:38:11 (admin)

Асоціація телерадіомовників має намір подати касаційну скаргу

13 листопада Апеляційний суд міста Києва відмовив  Незалежній асоціації телерадіомовників (НАМ) у справі  проти Національної ради з питань телебачення та радіомовлення щодо оскарження результатів конкурсу на місця в цифровому мультиплексі МХ-5 (категорія - регіональне і місцеве мовлення).  Про це повідомляє прес-служба асоціації.

 

 За словами юриста асоціації Тетяни Фоміної, яка веде цю справу,  повний текст рішення  буде оприлюднений  наступного тижня, тоді ж будуть відомі і мотиви його прийняття.


«Апеляційному суду вистачило півгодини, щоби  переконатися в обґрунтованості та законності рішення суду першої інстанції, і це при тому, що матеріали справи містять більше тисячі сторінок», - зазначила вона.

 

При цьому пані Фоміна додає, що рішення  Окружного адміністративного суду міста Києва  складалося із цитування статей законів «Про телебачення і радіомовлення» та «Про Національну раду України  з питань телебачення і радіомовлення», не пов'язаних із підставами позову, які вказала  асоціація.

 

Асоціація готує касаційну скаргу та має намір після проходження всіх судових інстанцій в Україні подавати справу на розгляд Європейського суду з прав людини.

 

Нагадаємо, 14 листопада 2011 року Незалежна асоціація телерадіомовників оскаржила в Окружному адміністративному суді міста Києва рішення Нацради щодо цифрового конкурсу від 15 квітня 2011 року і просила визнати їх протиправними та нечинними.

 

Мова йде про рішення № 823 «Про затвердження Конкурсних умови на отримання ліцензії на вільних каналах мовлення в багатоканальній телемережі МХ-5 у стандарті DVВ-Т2 (МРЕG-4) (територіальна категорія мовлення - регіональне і місцеве мовлення)» та № 824 «Про оголошення конкурсу на отримання ліцензії на мовлення на вільних каналах мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 (територіальна категорія мовлення - регіональне та місцеве мовлення)», а також про рішення щодо п'ятьох переможців конкурсу - нових маловідомих компаній, які отримали велику кількість частот: «Партнер ТВ», «Новий формат ТВ», «ТВ Вибір», «Аріадна ТВ» та «Лідер ТВ».

 

Позивачами в справі є асоціація «НАМ», ТОВ «Н.А.М» і МТРК «Чернівці», відповідачем - Нацрада.

 

 
telekritika.ua
 

 Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>