Переможці цифрового конкурсу можуть змінювати свої концепції, якщо формат не гірший – Манжосов

Перегляди: 2684
Додано: 2012-06-27 07:49:28 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-17 19:39:27 (admin)

«А якщо це буде дитячий канал, то особисто я голосуватиму обома руками за таку зміну концепції», - каже Володимир Манжосов

Голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Володимир Манжосов вважає, що переможці цифрового конкурсу можуть змінювати свої концепції, головне - щоб новий «формат не погіршував загальну ситуацію з телевізійним мовленням». Про це він сказав «Телекритиці», коментуючи переформатування каналу групи «Інтер» Enter Music, який отримав місце в загальнонаціональній цифрі (мультиплекс МХ-3) як музичний, але згодом переформатувався на дитячий канал «Піксель».

 

Володимир Манжосов наголошує, що Нацрада, приймаючи рішення, зважає не лише на програмну концепцію. «Будь-який переможець конкурсу отримує перемогу не лише завдяки своїй концепції, але й завдяки багатьом іншим показникам, які беруться до уваги: це і фінансові, і творчі, і технічні можливості компанії. А якщо це буде дитячий канал, то особисто я голосуватиму обома руками за таку зміну концепції». При цьому єдиний дитячий канал «Малятко-TV», який брав участь улітку 2011 року в цифровому конкурсі, місця в мультиплексі не отримав.

 

Наповнення каналу «Піксель» Володимир Манжосов відносить до редакційної політики каналу. «Ми вітаємо те, що перший крок зроблено, а як буде далі - подивимось», - додав він.

 

Нагадаємо, 11 квітня телекомпанія «Музика-ТВ» змінила назву Enter-music на «Піксель» - відповідні зміни внесла до ліцензій Нацрада. ТОВ «Музика-ТВ» входить до складу групи «Інтер» з 2001 року. Компанія має супутникову та ефірну цифрову ліцензії (місце в мультиплексі МХ-3).

 

23 червня Нацрада затвердила переформатування (разом зі зміною власника) ще одного переможця цифрового конкурсу: канал Real TV Estate став каналом «2+2», увійшовши до групи «1+1». Сам «2+2» (компанія «Гравіс-кіно») влітку 2011 року теж брав участь у цифровому конкурсі, але залишився без місця в мультиплексах.

"Телекритика"Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>