Держкомтелерадіо відкриває «гарячу лінію» та знімає ролик про безкоштовні сет-топ-бокси

Перегляди: 3637
Додано: 2012-03-22 12:40:09 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-22 21:57:32 (E.v.g.)

dvb-t2-logo

 

У Державному комітеті телебачення і радіомовлення  з 26 березня буде працюватиме телефон «гарячої лінії» (044) 239-61-09, за яким можна буде дізнатися про можливості безкоштовного одержання сет-топ-боксів (телетюнерів для прийому цифрового сигналу). Про це на брифінгу 22 березня повідомив голова Держкомтелерадіо Олександр Курдінович.

 

Також Держкомтелерадіо проводитиме інформаційну кампанію з роз'яснення процедури одержання сет-топ-боксів. «Наша мета - максимально всіма способами донести інформацію до малозахищених верств населення. Сьогодні до Держкомтелерадіо надходять 10-15 дзвінків на день щодо можливості безкоштовного одержання телетюнерів. Є вже і звернення в письмовому вигляді», - сказав він.

 

Голова Держкомтелерадіо розповів, що зараз завершується виготовлення відповідного телевізійного ролика та планується виготовлення радіоролика. Вони будуть безкоштовно розміщені як соціальна реклама в ЗМІ. «Сподіваюся, що не тільки в державних. Ми будемо просити мовників, які отримали цифрові ліцензії, щоб вони допомогли нам у розміщенні цієї соціальної реклами», - повідомив пан Курдінович.

 

Ролик Держкомтелерадіо буде додатковим до рекламної кампанії, яку вже проводить провайдер цифрового телебачення «Зеонбуд». Зі слів пана Курдіновича, він нагадуватиме своєю концепцією ролик «Зеонбуда», але міститиме інформацію про безкоштовні сет-топ-бокси.

 

«У нашому ролику нам важливо сказати, які категорії громадян мають право на безкоштовне одержання телетюнерів, який спосіб і механізм одержання. У ньому буде йти мова про необхідність написання громадянами відповідної заяви і надання її до органів соціального захисту особисто, поштою чи через уповноваженого представника, а також про можливість одержання телетюнера», - розповів голова Держкомтелерадіо.

 

За словами пана Курдіновича, виготовленням ролика займається Держкомтелерадіо та підвідомчі йому державні телерадіокомпанії. На запитання, за які кошти його виготовляють, він відповів: «Безкоштовно».

 

Нагадаємо, що в державному бюджеті на 2012 рік на забезпечення незахищених верст населення сет-топ-боксами передбачено 350 млн 120 тисяч гривень. Держкомтелерадіо очікує, що зможе забезпечити цього року за ці кошти приблизно 685 тис. - 695 тис. сімей.

 

Як писала «Телекритика», 21 березня уряд ухвалив постанову «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення».

 

У 2012 році телетюнерами забезпечуються:

1) інваліди першої та другої групи;

2) інваліди війни третьої групи;

3) особи, які виховують дитину-інваліда, за умови що дитина проживає разом з ними;

4) особи з малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу згідно із Законом України „Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям";

5) особи, які отримують субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг протягом опалювального періоду 2011-2012 років.

 

До 1 липня 2012 року місцеві управління праці та соціального захисту населення формують списки громадян, які безоплатно забезпечуватимуться телетюнерами, а Держкомтелерадіо до 1 серпня 2012 року збирає ці списки.

 

Кошти з державного бюджету (350 млн 120 тис. грн.) спрямовуються Держкомтелерадіо на здійснення витрат, пов'язаних із закупівлею телетюнерів і послуг з доставки посилок з тюнерами.

 

Повністю перейти на цифрове телебачення та відключити аналогове Україна повинна до 2015 року.

telekritika.uaНаші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>