Суд об’єднав усі справи по загальнонаціональній цифрі в одне провадження

Перегляди: 2943
Додано: 2011-11-01 13:13:51 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-17 19:41:39 (admin)

Окружний адміністративний суд міста Києва вирішив об'єднати у спільне провадження справи за позовами телеканалів ТВі, «Інфо-24» та «ТВі-Культура», а також «Малятко-ТВ» і ТРК «Ера», які оскаржують результати цифрового конкурсу на місця в загальнонаціональних цифрових мультиплексах. Таку ухвалу сьогодні, 1 листопада, прийняла колегія суддів на чолі з головуючим Костянтином Пащенком у відповідь на клопотання відповідача - Національної ради з питань телебачення та радіомовлення.

 
 

Внаслідок цього третіми сторонами до справи приєднані усі 54 телекомпанії, які брали участь у конкурсі на вільні місця в цифрових мультиплексах (багатоканальні телемережі МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5) із загальнонаціональним покриттям.

 

 

Проти об'єднання справ виступали юристи «Ери», а от представники ТВі та «Малятко ТВ» не заперечували.

 

 

Слід зазначити, що в Окружному адміністративному суді міста Києва розглядається ще одна «цифрова справа» - за позовом МТРК «Чернівці» з міста Чернівці, що оскаржує результати конкурсу з регіональним покриттям. Вона поки що залишається в окремому провадженні.

 

 

Однак розгляд справи по суті в цей день не розпочався, оскільки ТРК «Ера» звернулася до суду з клопотанням, у якому просила витребувати у Нацради всі заяви на участь у конкурсі з додатками. А директор «Малятко-ТВ» Володимир Кметик наголосив на тому, що має намір внести доповнення в позовну заяву.

 
 

Суддя Пащенко ці клопотання задовольнив, і додав з приводу намірів «Малятка-ТВ» доповнити позовну заяву: «Первинний позивач (ТВі. - ТК) оскаржив усе, що тільки можна оскаржити». Також суд зобов'язав Нацраду до 10 листопада надати заяви з додатками, щоб учасники процесу мали змогу з ними ознайомитись.

 

 

У коментарі «Телекритиці» представник Нацради Олег Шосталь сказав, що заперечення на позови регулятор ще не подав і має намір це зробити одразу після початку слухання справи.

 
 

Нагадаємо, результати конкурсу на місця в цифрових мультиплексах МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5 оскаржують «Малятко-ТВ», ТВі, «Ера», «Чорноморська ТРК», МТРК «Чернівці» з міста Чернівці і телекомпанія «САТ-плюс» з міста Слов'янська Донецької області. «Сат-плюс» і «Чорноморська ТРК» подали позови до окружних адміністративних судів Донецької області і Криму.

"Телекритика"Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>