Нацрада оголосила ще два радіоконкурси для місцевих та загальнонаціональних мереж

Перегляди: 1751
Додано: 2023-11-16 23:03:18 (E.v.g.)
Оновлено: 2023-11-17 21:36:27 (admin)


Заявки на участь можна подавати до 26 січня 2024 р.  

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення оголосила два нові конкурси на отримання ліцензії на мовлення з використанням радіочастотного спектра на вільних радіоканалах. Перший — для  розвитку місцевих та регіональних мереж, а другий — для розвитку  регіональних та загальнонаціональних мереж. Такі рішення регулятор ухвалив на засіданні 16 листопада.
Для місцевого та регіонального мовлення конкурс оголошений у шести населених пунктах: Івано-Франківськ, Калуш та Надвірна (Івано-Франківська область), Червоноград (Львівська область), Опішня (Полтавська область), Харків. Переможці конкурсу повинні забезпечити цілодобове мовлення. В ефір мають виходити програми державною мовою. Рекомендовано створення програм місцевої тематики.

Другий конкурс, для регіональних та загальнонаціональних мереж, оголошений для таких міст і сіл: Першотравенськ (Дніпропетровська область), Берегове (Закарпатська область), Запоріжжя, Біла Церква (Київська область), Вознесенськ (Миколаївська область), Конотоп, Ромни та Суми (Сумська область), Байрак (Харківська область), Чигирин (Черкаська область). За умовами конкурсу програмна концепція має передбачати  наявність соціально важливих програм. Не менше 45%  пісень в етері має виходити українською мовою.

Нагадаємо, на регіональний конкурс у мультиплексі «Зеонбуду» МХ-5 подалися 33 канали з різних регіонів. З-поміж усіх компаній на найбільше частот претендують канали з Дніпропетровської області.

“Детектор Медіа”


Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>