Група «Інтер» подала на цифровий конкурс 12 заявок

Перегляди: 2846
Додано: 2011-07-19 10:00:30 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-17 19:43:25 (admin)

У тому числі на чотири нові канали «Новини ТВ», «Спорт ТВ», «Чистий прибуток» і «Мелорама»

Медіагрупа «Інтер» (U.A. Inter Media Group Limited) подала 12 заявок на конкурс на місця в загальнонаціональних цифрових мультиплексах. Про це «Телекритику» повідомили в прес-службі групи.

 

Крім уже існуючих восьми каналів групи «Інтер», К1, К2, НТН, «Мега», «Ентер-фільм», «Ентер» і «MTV Україна», заявки були подані і для чотирьох нових каналів, які медіагрупа планує запустити - це «Новини ТВ» (інформаційний), «Спорт ТВ» (спортивний), «Чистий прибуток» (фінансовий) та «Мелорама».

 

«Сьогодні, коли телебачення все більше розвивається у напрямку чіткого позиціонування контенту, ми хочемо створити для нашого українського глядача додаткові можливості обирати собі нішевий телеканал, виходячи з особистих потреб. Я впевнений, що і спортивний канал, і канал новин, і фінансовий канал "Чистий прибуток", знайдуть свого глядача. А новітні цифрові технології та отримане завдяки ним загальнонаціональне покриття та найвища якість сигналу, дозволить нам забезпечити всю Україну телебаченням світового рівня», - сказав голова правління групи Ярослав Порохняк.

 

За даними прес-служби «Інтера», це найбільша кількість заявок, що були подані на даний момент до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, на місця у цифрових мультиплексах для загальнонаціональних мовників.

 

Як повідомляла ТК, група «1+1» подала на цифровий конкурс три заявки на місця в загальнонаціональних мультиплексах (канали «1+1», ТЕТ і «2+2») та близько 20 - на місця в регіональному мультиплексі (канал «Сіті»). Група StarLightMedia подала заявки в загальнонаціональні мультиплекси на канали ICTV, Новий, СТБ і М1.

 

Заяви на цифровий конкурс Нацрада приймає до 22 липня.

 "Телекритика"Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>