Канал «Рада» вийде в етер в оновленому форматі 15 грудня

Перегляди: 1657
Додано: 2021-12-14 19:23:00 (E.v.g.)
Оновлено: 2023-04-05 19:29:58 (admin)

Рада
 
Канал «Рада» перетвориться з парламентського мовника на інформаційний.
 

Директор телеканалу «Рада» Вадим Перенчук повідомив «Детектору медіа», що 15 грудня мовник вийде в етер в оновленому форматі та у новій студії.

За даними «ДМ», продакшн, який вироблятиме контент «Ради», знаходиться на бульварі Вацлава Гавела на Відрадному. 

Джерела також повідомили, що оновлене мовлення стартує у режимі телемарафону, а токшоу почнуть виробляти пізніше. За неофіційною інформацією, куруватиме продакшн заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко. 

Водночас співрозмовник «Української правди» на каналі повідомив, що колективу «пообіцяли, що по спікерах не буде жодної цензури».

У коментарі «УП» Вадим Перенчук повідомив, що «Рада» матиме ще один пересувний майданчик, який розташований у Кабміні. Отже, канал, який початково був парламентським, працюватиме ще й в уряді. Крім того, впродовж останніх кількох тижнів на канал шукали регіонального редактора.

Перенчук не підтвердив, але і не спростував поширену раніше інформацію про те, що на каналі працюватимуть блогер Сергій Іванов та ексведучі ZIK Назар Довгий і Артем Бібік. Водночас співрозмовник «УП» на каналі зазначив, що чув інформацію про залученість Іванова, і з ним та іншими нібито «вже планують записи».

Нагадаємо, бюджет-2022 передбачає виділення на потреби телеканалу «Рада» 378 мільйонів гривень, що є суттєвим збільшенням фінансування мовника.


“Детектор Медіа”


Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>