Суспільне хоче запустити радіо «Точка», схоже на «Ретро FM»

Перегляди: 1687
Додано: 2021-11-14 09:32:49 (E.v.g.)


Четвертий радіоканал Суспільного під назвою «Точка» планують у музичному форматі.

Суспільне хоче запустити четверту радіостанцію в музичному форматі — радіо «Точка».

Про це в інтерв’ю «Детектору медіа» сказав член правління Суспільного, відповідальний за платформу радіо, Дмитро Хоркін.

За його словами, в Україні люди не звикли слухати розмовні станції.

«Ми побачили потенціал для створення четвертого радіоканалу саме в музичному форматі. Але ці формати мають бути чітко окреслені — не можна поєднати зовсім різну музику, коли в одному плейлисті йде пісня Іво Бобула, потім сучасна пісня Вакарчука, потім dance chart якогось диджея, а потім фрагмент опери. Наш четвертий канал якраз і має стати тим радіо, якого не вистачає на ринку», – поділився член правління НСТУ.

Дмитро Хоркін каже, на сьогодні усе більше з’являється радіостанцій у напрямі ретро.

«Здебільшого це хіти зарубіжної естради 80–90-х, пострадянська і радянська попса. У нас немає радіоканалу, де є й українське ретро, і позаформатна музика. Але НСТУ записувала в Будинку звукозапису «Українського радіо» пісні Софії Ротару, Володимира Івасюка, Василя Зінкевича, Ніни Матвієнко, перші пісні Віктора Павліка, Ірини Білик, «Океану Ельзи» і багатьох інших. Вони є в нашій фонотеці, в нашій власності, і ми зараз можемо їх популяризувати. У нас зараз немає радіомайданчика для цілого покоління українських музикантів та артистів», – поділився пан Хоркін.

Нова радіостанція «Точка» буде більше схожою на «Ретро FM».

«Але наша радіостанція буде багатшою. Адже ми зможемо виділяти окремі слоти для освітнього контенту», – додав він.

Нагадаємо, у конкурсі на FM-частоти у Києві бере участь компанія, наближена до Єрмака, нова радіостанція Суспільного, «Дом» та інші.

stv.detector.mediaНаші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>