Нацрада без конкурсу пустила канал М2 у мультиплекс «Зеонбуду». Канал змінив логотип на «Аргумент ТВ»

Перегляди: 1635
Додано: 2021-11-08 15:34:11 (E.v.g.)


Національна рада з питань телебачення та радіомовлення переоформила ліцензію каналу М2 (юридична особа ТОВ «Діджіван») і дозволила йому змінити мультиплекс з МХ-4 на МХ-3. Таке рішення регулятор прийняв ще на засіданні 28 жовтня, а нещодавно оприлюднив його на своєму сайті.

М2 мав ліцензію на цифрове ефірне мовлення в мультиплексі МХ-4, який де-факто не існує, а ліцензія його провайдера – ТОВ «Українська цифрова телемережа» (УЦТМ) – була анульована кілька років тому. Через те, що в мультиплексу МХ-4 немає провайдера, канал не міг вести ефірне цифрове мовлення.

Член Нацради Олександр Ільяшенко під час засідання звернув увагу на те, що регулятор отримав лист від «Зеонбуду» щодо можливості провести модернізацію мультиплексу МХ-3 для виділення одного додаткового місця для ТОВ «Діджіван»: «Ми закриваємо питання по МХ-4, бо це був останній мовник у того оператора, що не існує».

А заступник голови Олег Черниш зазначив, що у ліцензії М2 не був прописаний оператор.

Також М2 змінив концепцію мовлення та логотип на «Аргумент ТВ». Керівником та бенефіціарним власником компанії замість Миколи Баграєва став Сергій Рабенко. За словами представника на каналі виходитимуть проєкти про законодавчі ініціативи.

Нагадаємо, у 2019 році Нацрада дозволила телеканалу групи «1+1 медіа» УНІАН (ТОВ «УНІАН-ТБ») мовити в загальнонаціональній цифровій ефірній мережі компанії «Зеонбуд». Нацрада задовольнила заяву каналу про переоформлення його ліцензії та зміну мультиплексу МХ-4 на МХ-3.

“ДетекторМедіа”Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>