Телерадіокомпанія «Люкс» придбала «Херсон ФМ»

Перегляди: 1837
Додано: 2021-02-25 17:20:29 (E.v.g.)


«Люкс ФМ» продовжує розширювати свою мережу.

25 лютого Національна рада з питань телебачення та радіомовлення переоформила ліцензію радіостанції «Херсон ФМ» (приватне підприємство «ТРО «СОФІЯ») у зв’язку зі зміною власників, директора та позивних.

Радіостанцію, яка раніше належала  ТРК «Херсон», придбало ПрАТ «Телерадіоорганізація «Люкс», яке розвиває радіомережу «Люкс ФМ» і телеканал «24».

Нові кінцеві бенефіціарні власники Катерина Садова, Роман Андрейко та Оксана Андрейко. Новим директором став Роман Андрейко.

Як розказав член Нацради Олександр Ільяшенко, радіостанція змінює позивні з «Херсон ФМ» на «Люкс ФМ» та програмну концепцію.

«В умовах, коли радіомережа розвивається є два методи розширення: або виграти  частоти на конкурсі, або придбати регіональну компанію. Так роблять усі великі мережі. Ми не хочемо бути виключенням і також хочемо розвиватись», – сказав Роман Андрейко.

Радіостанція «Херсон ФМ» мовить у Херсоні, Генічеську та у Чонгарі.

Нацрада ліцензію переоформила.

Нагадаємо, у листопаді 2020 року ПрАТ «Телерадіокомпанія "Люкс"» придбало одеську радіостанцію «Армянське радіо» (ТОВ «Радіомовна компанія “Армянське радіо – Україна”»).

"Детектор Медіа"Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>