КОМІСІЯ ПРИ МІНІНФОРМІ: Збільшено висоту вежі в Чаплинці Херсонської області з 93 до 133 метрів (оновлено)

Теги: КРРТ
Перегляди: 2366
Додано: 2019-02-15 20:39:41 (E.v.g.)
Оновлено: 2019-02-19 09:59:41 (admin)


Черговий крок у відновленні інформаційного суверенітету України: завершується реконструкція РТС Чаплинка Херсонської філії Концерну РРТ

Станом на 14 лютого 2019 року завершено монтаж основних металоконструкцій РТС Чаплинка. Висоту щогли збільшено з 92 до 133 метрів, змонтовано третій ярус постійних відтяжок, на висоті 110 метрів установлено та випробувано нову передавальну антену FM-діапазону.
 
До кінця лютого заплановано завершити роботи із заміни відтяжок першого та другого ярусів і монтаж сигнального освітлення опори, що дасть можливість розпочати роботи з монтажу передавальних телевізійних антен на висоті 133 метри.

Нові передавальні антени забезпечать роботу двох цифрових телевізійних передавачів потужністю 1 кВт кожний, чотирьох аналогових телевізійних передавачів потужністю від 0,1 кВт до 5 кВт та передавачів цифрової багатоканальної мережі.

Модернізація проводиться на виконання Плану пріоритетних дій Уряду щодо відновлення системи телерадіомовлення для східних, південних областей України, АР Крим та м. Севастополя. Ініціатором та головним виконавцем комплексу робіт є Концерн РРТ, який реалізує цей проект за рахунок власних ресурсів підприємства.

Завдяки відданій праці та справжньому патріотизму працівників Концерну РРТ, особливій увазі до проекту з боку керівництва Держспецзв’язку та Концерну,  РТС Чаплинка уже на початку березня має розпочати телерадіотрансляцію  українських програм для населення південних районів Херсонської області та значної території північної частини тимчасово окупованої території АР Крим.

Сайт Концерну РРТ
На межі з тимчасово окупованим Кримом проведені останні роботи з розвитку телекомунікаційної інфраструктури.

Так, на виконання рішення міжвідомчої Комісії при МІП України, в 2017 році була побудувана 150-метрова щогла в Чонгарі Херсонської області.

А вже минулого тижня були завершені роботи зі збільшення висоти вежі Концерна РРТ в Чаплинці - з 92 до 133 метрів.

Юрій Стець Юрій Артеменко Вадим Черниш

Наступним етапом розвитку телерадіомовлення стане збільшення висоти підвісу телевізійних і радійних антен на цій вежі.

Завдяки цьому сигнал українських телеканалів і радіостанцій поширюватиметься на територію Чаплинського, Каланчацького районів Херсонщини і Красноперекопського району АР Крим.

Зазначу, що Національна рада, на виконання рішень Комісії, не тільки замовила додаткові частоти для Чаплинки, але й вже видала ліцензії і дозволи на тимчасове мовлення 7-м радіомовникам:

★ Армія FM 
★ Радіо Крым Реалии
★ Радіо НВ
★ UA:Радіо Промінь (НСТУ) 
★ Meydan FM
★ Перець FM, Стильне 
★ UA: Радіо Культура (НСТУ)

Крім того, за цифровою технологією з Чаплинки мовлять 30 телеканалів (DVB-T2), за аналоговою технологією - 4 телеканали:

★ UA: Перший
★ UA:ХЕРСОН
★ 1+1
★ UATV на русском

В перспективі готується додатковий запуск мовлення українських телеканалів.

https://www.facebook.com/s.kostynskyi/posts/2156625077730525


Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>