«Академія» та «Сатурн» змінили логотип на «КРТ Київ»/«КРТ місто»

Перегляди: 2754
Додано: 2012-08-14 14:35:06 (admin)
Оновлено: 2018-12-29 00:49:00 (E.v.g.)

Рішення ухвалене Нацрадою

Телеканали «Академія» і «Сатурн», які мовлять на 27 ТВК у Києві змінили логотипи на «КРТ Київ» та «КРТ місто». Таке рішення під час засідання 14 серпня прийняла Національна рада з питань телебачення та радіомовлення.

Зміна логотипу каналів спершу викликала застереження у членів Нацради, оскільки він дуже подібний до логотипу каналу КРТ (колишня назва «Київська Русь»), який наразі має ефірну та супутникову ліцензію

Однак заступник голови Нацради Лариса Мудрак запевнила, що логотип каналу оформлений інакше і застережень у юристів не має.

А перший заступник голови Оксана Головатенко сказала представнику «Академії» та «Сатурну»: «Ви забираєте собі аудиторію іншого каналу».

Хоча при цьому членів Нацради не знайшли підстав відмовити компаніям і проголосували за зміну логотипів

Нагадаємо, у березні 2012 року «Академія» і «Сатурн», які разом мовили на 27 ТВК у Бучі Київської області, перенесли частоту до Києва та збільшили потужність передавача удвічі - з 1 кВт до 2 кВт. Таким чином вони створили у Києві ще один ефірний канал. В обох телекомпаній також змінилася програмна концепція: формат каналів став культурологічно-просвітницьким із фільмопоказом.

ТРК «Академія» володіє ліцензією на ефірне мовлення 16 годин на добу на 27 ТВК, телекомпанія «Сатурн» - 8 годин на добу.

«Телекритика»Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>