Мовлення зберігається попри негаразди
Теги: КРРТ
Перегляди: 1484
Дата: 2014-05-30 15:00:55
Автор: E.v.g.

Колектив Концерну РРТ висловлює свою стурбованість складними умовами, в яких працюють співробітники Донецької та Луганської філій, та заявляє про підтримку колег.
Керівництво Концерну постійно знаходиться на зв’язку з усіма підприємствами й відстежує стан їхніх справ.
Вірність своєму професійному обов’язку спеціалістів на Сході України заслуговує самої високої поваги. Попри будь-що наші колеги забезпечують функціонування технологічного обладнання. Виконуються необхідні ремонтно-відновлювальні роботи.
Все це надає можливість для утримання працездатності трансляційних технологічних комплексів, складність й вартість яких характеризується не лише високими інженерними та фінансовими показниками. Десятиліттями докладалися умілі руки, гострий розум та частки душі працівників. Це було вагомою складовою успіхів у запуску систем, їх налагодженні та експлуатації в конкретних місцевостях. За самовіддану працю, за належне збереження всього того, у що були втілені надбання минулого та досягнення останніх часів, колектив Концерну РРТ виказує співробітникам з Донеччини та Луганщини свою пошану й виражає їм особливу вдячність.

сайт концерну

 Наші друзі та партнери:

Ми на

приєднуйтесь

<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2021
>>