Переможці конкурсу

Перегляди: 2807
Додано: 2015-07-09 09:28:47 (admin)
Оновлено: 2018-12-28 18:15:32 (E.v.g.)

NR new logo ua

Від адмінстрації: якщо не враховувати населені пункти, "де люди не живуть" (там, де частоти пішли у резерв) і які на перший погляд нікому нафіг непотрібні, то особливих дивностей на конкурсі не було. Вітання НРКУ з нарешті отриманими ліцензіями в обласних центрах. І наші співчуття тим населеним пунктам, де немає радіостанцій які не цікавлять НР (чому б не віддати частоту єдиному претенденту????).

 

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 88,6 МГц у м. Вінниці було подано 5 заяв від ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ «НАДІЯ», м. Київ («Радіо Голос надії»); ПРАТ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ЛЮКС», м. Львів («Люкс ФМ»); НРКУ, м. Київ (програма УР-1, «Українське радіо»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «БІЗНЕС-РАДІО», м. Київ («Бизнес радио»); ТОВ «НОВІ-МЕДІА», м. Київ («ВЕСТИ.РАДИО»).

Переможець: НРКУ, м. Київ (програма УР-1, «Українське радіо»)

 До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 66,05 МГц у м. Волновасі Донецької обл. було подано 3 заяви від ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ «НАДІЯ», м. Київ («Радіо Голос надії»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ТЕОС», м. Київ («Радіо ТЕОС»); ПІДПРИЄМСТВА ГО «ГРОМАДСЬКЕ РАДІО» «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ГРОМАДСЬКЕ РАДІО», м. Київ («Громадське радіо»).

Переможець: ПІДПРИЄМСТВО ГО «ГРОМАДСЬКЕ РАДІО» «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ГРОМАДСЬКЕ РАДІО», м. Київ («Громадське радіо»)

 До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 88,6 МГц у с. Лисичові Закарпатської обл. було подано 2 заяви від ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ «НАДІЯ», м. Київ («Радіо Голос надії»); ТОВ «КРИСТАЛ-БЕНД», м. Ужгород Закарпатської обл. («РАДІО 7»).

Переможець: ТОВ «КРИСТАЛ-БЕНД», м. Ужгород Закарпатської обл. («РАДІО 7»)

 До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 87,7 МГц у м. Тячеві (с. Новоселиця) Закарпатської обл. було подано 1 заяву від ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ «НАДІЯ», м. Київ («Радіо Голос надії»).

Переможець:  ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ «НАДІЯ», м. Київ («Радіо Голос надії»)

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 94,1 МГц у м. Ужгороді Закарпатської обл. було подано 12 заяв від ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ «НАДІЯ», м. Київ («Радіо Голос надії»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ПРАЙМЕДІА», м. Львів («Радіо 24»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ІФ МЕДІА-ГРУП», м. Київ («Радіо Марія»); НРКУ, м. Київ (програма УР-3, «Українське радіо»); ПМП «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ДАНІО», с. Баранинці Ужгородського району Закарпатської обл. («Радіо-Ужгород»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ЛЬВІВСЬКА ХВИЛЯ», м. Львів («Львівська хвиля – радіо нашого міста»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ЕММАНУЇЛ», м. Київ («радіо Еммануїл»); ТОВ «КРИСТАЛ-БЕНД», м. Ужгород Закарпатської обл. («РАДІО 7»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «РАДІО КОХАННЯ», м. Київ («Радіо Мелодія»); ПП «КОМПАНІЯ «НОВА ХВИЛЯ», м. Київ («ЛЮБИМОЕ РАДИО»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «БІЗНЕС-РАДІО», м. Київ («Бизнес радио»); ТОВ «НОВІ-МЕДІА», м. Київ («ВЕСТИ.РАДИО»).

Переможець: ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «РАДІО КОХАННЯ», м. Київ («Радіо Мелодія»)

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 91,5 МГц у м. Хусті Закарпатської обл. було подано 3 заяви від ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ «НАДІЯ», м. Київ («Радіо Голос надії»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ІФ МЕДІА-ГРУП», м. Київ («Радіо Марія»); ТОВ «КРИСТАЛ-БЕНД», м. Ужгород Закарпатської обл. («РАДІО 7»). 

Переможець: ТОВ «КРИСТАЛ-БЕНД», м. Ужгород Закарпатської обл. («РАДІО 7»)

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 103,4 МГц у м. Дніпрорудному Запорізької обл., було подано 1 заяву від ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ «НАДІЯ», м. Київ («Радіо Голос надії»).

Переможець: немає, резерв

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 103,9 МГц у м. Токмаку Запорізької обл., було подано 1 заяву від ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ «НАДІЯ», м. Київ («Радіо Голос надії»).

Переможець: немає, резерв

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 101,2 МГц у смт Володарці Київської обл. було подано 1 заяву від ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ «НАДІЯ», м. Київ («Радіо Голос надії»).

 Переможець: ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ «НАДІЯ», м. Київ («Радіо Голос надії»)

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 70,4 МГц у м. Києві було подано 4 заяви від ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ «НАДІЯ», м. Київ («Радіо Голос надії»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ТЕОС», м. Київ («Радіо ТЕОС»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ЕММАНУЇЛ», м. Київ («радіоЕммануїл»); ПІДПРИЄМСТВА ГО «ГРОМАДСЬКЕ РАДІО» «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ГРОМАДСЬКЕ РАДІО», м. Київ («Громадське радіо»). 

Переможець: ПІДПРИЄМСТВО ГО «ГРОМАДСЬКЕ РАДІО» «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ГРОМАДСЬКЕ РАДІО», м. Київ («Громадське радіо»)

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 90,4 МГц у смт Новоархангельську Кіровоградської обл. було подано 1 заяву від ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ «НАДІЯ», м. Київ («Радіо Голос надії»).

 Переможець: ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ «НАДІЯ», м. Київ («Радіо Голос надії»)

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 104,9 МГц у м. Долинській Кіровоградської обл. було подано 2 заяви від ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ «НАДІЯ», м. Київ («Радіо Голос надії»); КП РЕДАКЦІЇ ДОЛИНСЬКОГО РАЙОННОГО РАДІОМОВЛЕННЯ, м. Долинська Кіровоградської обл. (музичний фрагмент пісні «У Долинській – весна», слова М. Черниша, музика В. Баришніка).

Переможець: немає, резерв

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 99,4 МГц у м. Олександрії Кіровоградської обл. було подано 4 заяви від ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ «НАДІЯ», м. Київ («Радіо Голос надії»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «МОЖЛИВІСТЬ», м. Слов’янськ Донецької обл. («в ефірі – радіо Можливість»); ПП «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «СКІФІЯ ФМ», м. Олександрія Кіровоградської обл. («Говорить СКІФІЯ ФМ»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «РАДІО КОХАННЯ», м. Київ («Радіо Мелодія»).

Переможець: немає, резерв

 До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 90,9 МГц у смт Устинівці Кіровоградської обл. було подано 1 заяву від ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ «НАДІЯ», м. Київ («Радіо Голос надії»).

Переможець: ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ «НАДІЯ», м. Київ («Радіо Голос надії»)

 До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 91,2 МГц у м. Кіровограді було подано 11 заяв від ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ «НАДІЯ», м. Київ («Радіо Голос надії»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ТЕОС», м. Київ («Радіо ТЕОС»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ПРАЙМЕДІА», м. Львів («Радіо 24»); НРКУ, м. Київ (програма УР-1, «Українське радіо»); ПРАТ «РАДІОКОМПАНІЯ «ГАЛА», м. Київ (“Радіо ЄС”); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ЕММАНУЇЛ», м. Київ («радіо Еммануїл»); ТОВ «ХЕДМЕДІА», м. Кіровоград («LikeFM»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «РАДІО КОХАННЯ», м. Київ («Радіо Мелодія»); ПП «КОМПАНІЯ «НОВА ХВИЛЯ», м. Київ («ЛЮБИМОЕ РАДИО»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «БІЗНЕС-РАДІО», м. Київ («Бизнес радио»); ТОВ «НОВІ-МЕДІА», м. Київ («ВЕСТИ.РАДИО»).

 Переможець: НРКУ, м. Київ (програма УР-1, «Українське радіо») та ОДТРК

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 92,6 МГц у смт Біловодську Луганської обл. було подано 2 заяви від ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ «НАДІЯ», м. Київ («Радіо Голос надії»); ПІДПРИЄМСТВА ГО «ГРОМАДСЬКЕ РАДІО» «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ГРОМАДСЬКЕ РАДІО», м. Київ («Громадське радіо»).

Переможець: ПІДПРИЄМСТВО ГО «ГРОМАДСЬКЕ РАДІО» «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ГРОМАДСЬКЕ РАДІО», м. Київ («Громадське радіо»)

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 100 МГц у смт Білолуцьку Луганської обл. було подано 2 заяви від ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ «НАДІЯ», м. Київ («Радіо Голос надії»); ПІДПРИЄМСТВА ГО «ГРОМАДСЬКЕ РАДІО» «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ГРОМАДСЬКЕ РАДІО», м. Київ («Громадське радіо»).

Переможець: ПІДПРИЄМСТВО ГО «ГРОМАДСЬКЕ РАДІО» «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ГРОМАДСЬКЕ РАДІО», м. Київ («Громадське радіо»)

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 103,7 МГц у смт Зоринівці Луганської обл. було подано 2 заяви від ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ «НАДІЯ», м. Київ («Радіо Голос надії»); ПІДПРИЄМСТВА ГО «ГРОМАДСЬКЕ РАДІО» «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ГРОМАДСЬКЕ РАДІО», м. Київ («Громадське радіо»).

 Переможець: ПІДПРИЄМСТВО ГО «ГРОМАДСЬКЕ РАДІО» «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ГРОМАДСЬКЕ РАДІО», м. Київ («Громадське радіо»)

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 103,3 МГц у м. Львові було подано 9 заяв від ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ «НАДІЯ», м. Київ («Радіо Голос надії»); ТОВ «КОНТАКТ-ІНФОРМ», м. Київ («Музика твоєї країни»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ІФ МЕДІА-ГРУП», м. Київ («Радіо Марія»); НРКУ, м. Київ (програма УР-1, «Українське радіо»); ЛЬВІВСЬКОЇ ОДТРК, м. Львів («Львівське радіо»); УК «ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ «ЮТАР», м. Київ («KISS FM»); ПП «КОМПАНІЯ «НОВА ХВИЛЯ», м. Київ («ЛЮБИМОЕ РАДИО»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «БІЗНЕС-РАДІО», м. Київ («Бизнес радио»); ТОВ «НОВІ-МЕДІА», м. Київ («ВЕСТИ.РАДИО»).

 Переможець: НРКУ, м. Київ (програма УР-1, «Українське радіо») та ОДТРК

 До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 89 МГц у м. Турці Львівської обл. було подано 1 заяву від ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ «НАДІЯ», м. Київ («Радіо Голос надії»).

 Переможець: ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ «НАДІЯ», м. Київ («Радіо Голос надії»)

 До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 92 МГц у м. Миколаєві було подано 10 заяв від ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ «НАДІЯ», м. Київ («Радіо Голос надії»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ТЕОС», м. Київ («Радіо ТЕОС»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ПРАЙМЕДІА», м. Львів («Радіо 24»); НРКУ, м. Київ (програма УР-1, «Українське радіо»); ПРАТ «РАДІОКОМПАНІЯ «ГАЛА», м. Київ (“Радіо ЄС”); ТОВ «ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦЯ «РУССКОЕ РАДИО» – УКРАЇНА», м. Київ («Русское радио»); ПП «КОМПАНІЯ «НОВА ХВИЛЯ», м. Київ («ЛЮБИМОЕ РАДИО»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «БІЗНЕС-РАДІО», м. Київ («Бизнес радио»); ТОВ «НОВІ-МЕДІА», м. Київ («ВЕСТИ.РАДИО»); МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОДТРК, м. Миколаїв (фрагмент пісні «Місто над Бугом»).

Переможець: НРКУ, м. Київ (програма УР-1, «Українське радіо») та ОДТРК

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 91,3 МГц у м. Первомайську Миколаївської обл. було подано 4 заяви від ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ «НАДІЯ», м. Київ («Радіо Голос надії»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ТЕОС», м. Київ («Радіо ТЕОС»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «МОЖЛИВІСТЬ», м. Слов’янськ Донецької обл. («в ефірі – радіо Можливість»); ПП ФІРМА «ЛЯМІН», м. Київ («Радіо РОКС – Україна»).

 Переможець: ПП ФІРМА «ЛЯМІН», м. Київ («Радіо РОКС – Україна»)

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 105,6 МГц у м. Ананьєві Одеської обл. було подано 1 заяву від ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ «НАДІЯ», м. Київ («Радіо Голос надії»).

 Переможець: ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ «НАДІЯ», м. Київ («Радіо Голос надії»)

 До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 92,4 МГц у м. Полтаві було подано 8 заяв від ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ «НАДІЯ», м. Київ («Радіо Голос надії»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ПРАЙМЕДІА», м. Львів («Радіо 24»); НРКУ, м. Київ (програма УР-2, «Українське радіо»); ПРАТ «РАДІОКОМПАНІЯ «ГАЛА», м. Київ (“Радіо ЄС”); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ЕММАНУЇЛ», м. Київ («радіо Еммануїл»); ТОВ «МЮЗІКРАДІО», м. Київ («Легкое и спокойное радио RELAX»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «БІЗНЕС-РАДІО», м. Київ («Бизнес радио»); ТОВ «НОВІ-МЕДІА», м. Київ («ВЕСТИ.РАДИО»).

 Переможець: ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ПРАЙМЕДІА», м. Львів («Радіо 24»)

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 107,5 МГц у с. Перелісках Полтавської обл. було подано 1 заяву від ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ «НАДІЯ», м. Київ («Радіо Голос надії»).

Переможець: ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ «НАДІЯ», м. Київ («Радіо Голос надії»)

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 105,9 МГц у с. Копані Рівненської обл. було подано 4 заяви від ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ «НАДІЯ», м. Київ («Радіо Голос надії»); РІВНЕНСЬКОЇ ОДТРК, м. Рівне («Рівне-ФМ»); КО «РЕДАКЦІЯ РАЙОННОГО РАДІОМОВЛЕННЯ» МЛИНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ, смт Млинів Рівненської обл. («Говорить Млинів»); ТОВ «КРИСТАЛ-БЕНД», м. Ужгород Закарпатської обл. («РАДІО 7»).

Переможець: немає, резерв

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 107,2 МГц у м. Корці Рівненської обл. було подано 2 заяви від ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ «НАДІЯ», м. Київ («Радіо Голос надії»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «РИТМ», м. Рівне («Радіо Ритм»).

 Переможець: немає, резерв

 До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 89,5 МГц у м. Рівному (Антопіль) було подано 16 заяв від ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ «НАДІЯ», м. Київ («Радіо Голос надії»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ГАЛИЧИНА», м. Львів («FM Галичина»); ПП «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ СФЕРА-ТВ», м. Рівне («Сфера-ФМ»); ТОВ «КОНТАКТ-ІНФОРМ», м. Київ («Музика твоєї країни»); РІВНЕНСЬКОЇ ОДТРК, м. Рівне («Рівне-ФМ»); НРКУ, м. Київ (програма УР-2, «Українське радіо»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ЛЬВІВСЬКА ХВИЛЯ», м. Львів («Львівська хвиля – радіо нашого міста»); ПРАТ «РАДІОКОМПАНІЯ «ГАЛА», м. Київ (“Радіо ЄС”); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ЕММАНУЇЛ», м. Київ («радіо Еммануїл»); ТОВ «КРИСТАЛ-БЕНД», м. Ужгород Закарпатської обл. («РАДІО 7»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ РІВНЕ 1», м. Рівне («РІВНЕ 1»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «РАДІО КОХАННЯ», м. Київ («Радіо Мелодія»); ПП «КОМПАНІЯ «НОВА ХВИЛЯ», м. Київ («ЛЮБИМОЕ РАДИО»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «БІЗНЕС-РАДІО», м. Київ («Бизнес радио»); ТОВ «НОВІ-МЕДІА», м. Київ («ВЕСТИ.РАДИО»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «РИТМ», м. Рівне («Радіо Ритм»).

 Переможець: ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ГАЛИЧИНА», м. Львів («FM Галичина»)

 До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 87,7 МГц у м. Сумах було подано 9 заяв від ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ «НАДІЯ», м. Київ («Радіо Голос надії»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ТЕОС», м. Київ («Радіо ТЕОС»); ПРАТ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ЛЮКС», м. Львів («Люкс ФМ»); НРКУ, м. Київ (програма УР-2, «Українське радіо»); ПРАТ «РАДІОКОМПАНІЯ «ГАЛА», м. Київ (“Радіо ЄС”); УК «ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ «ЮТАР», м. Київ («KISS FM»); ПП «КОМПАНІЯ «НОВА ХВИЛЯ», м. Київ («ЛЮБИМОЕ РАДИО»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «БІЗНЕС-РАДІО», м. Київ («Бизнес радио»); ТОВ «НОВІ-МЕДІА», м. Київ («ВЕСТИ.РАДИО»).

Переможець: ПП «КОМПАНІЯ «НОВА ХВИЛЯ», м. Київ («ЛЮБИМОЕ РАДИО»)

 До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 69,02 МГц у м. Сумах було подано 3 заяви від ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ «НАДІЯ», м. Київ («Радіо Голос надії»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ТЕОС», м. Київ («Радіо ТЕОС»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ЕММАНУЇЛ», м. Київ («радіо Еммануїл»).

 Переможець: ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ЕММАНУЇЛ», м. Київ («радіо Еммануїл»)

 До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 87,7 МГц у м. Тернополі було подано 12 заяв від ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ «НАДІЯ», м. Київ («Радіо Голос надії»); ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОДТРК, м. Тернопіль (фрагмент мелодії української народної пісні «Чом, чом, земле моя?»); ТОВ «КОНТАКТ-ІНФОРМ», м. Київ («Музика твоєї країни»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ІФ МЕДІА-ГРУП», м. Київ («Радіо Марія»); НРКУ, м. Київ (програма УР-1, «Українське радіо»); ПП ТРО «СТУДЕНТСЬКЕ РАДІО», м. Тернопіль («Студентське радіо»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ЛЬВІВСЬКА ХВИЛЯ», м. Львів («Львівська хвиля – радіо нашого міста»); ПРАТ «РАДІОКОМПАНІЯ «ГАЛА», м. Київ (“Радіо ЄС”); ТОВ «МЮЗІКРАДІО», м. Київ («Легкое и спокойное радио RELAX»); ПП «КОМПАНІЯ «НОВА ХВИЛЯ», м. Київ («ЛЮБИМОЕ РАДИО»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «БІЗНЕС-РАДІО», м. Київ («Бизнес радио»); ТОВ «НОВІ-МЕДІА», м. Київ («ВЕСТИ.РАДИО»).

Переможець: НРКУ, м. Київ (програма УР-1, «Українське радіо») та ОДТРК

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 90,6 МГц у м. Черкасах було подано 7 заяв від ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ «НАДІЯ», м. Київ («Радіо Голос надії»); НРКУ, м. Київ (програма УР-3, «Українське радіо»); ПРАТ «РАДІОКОМПАНІЯ «ГАЛА», м. Київ (“Радіо ЄС”); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ЕММАНУЇЛ», м. Київ («радіо Еммануїл»); ТОВ «МЮЗІКРАДІО», м. Київ («Легкое и спокойное радио RELAX»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «БІЗНЕС-РАДІО», м. Київ («Бизнес радио»); ТОВ «НОВІ-МЕДІА», м. Київ («ВЕСТИ.РАДИО»).

Переможець: ПРАТ «РАДІОКОМПАНІЯ «ГАЛА», м. Київ (“Радіо ЄС”)

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 105,6 МГц у м. Шполі Черкаської обл. було подано 3 заяви від ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ «НАДІЯ», м. Київ («Радіо Голос надії»); ПП «РЕ-МІХ», м. Шпола Черкаської обл. («REMIX»); ТОВ «НОВІ-МЕДІА», м. Київ («ВЕСТИ.РАДИО»).

Переможець: немає, резерв

 

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 99,6 МГц у смт Великому Бурлуці Харківської обл. було подано 1 заяву від ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ «НАДІЯ», м. Київ («Радіо Голос надії»).

 

Переможець: ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ «НАДІЯ», м. Київ («Радіо Голос надії»)

 

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 103,2 МГц у с. Озірній Черкаської обл. було подано 1 заяву від ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ «НАДІЯ», м. Київ («Радіо Голос надії»).

 

 Переможець: ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ «НАДІЯ», м. Київ («Радіо Голос надії»)

 

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 91,8 МГц у м. Чернівцях було подано 12 заяв від ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ «НАДІЯ», м. Київ («Радіо Голос надії»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ТЕОС», м. Київ («Радіо ТЕОС»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ПРАЙМЕДІА», м. Львів («Радіо 24»); НРКУ, м. Київ (програма УР-1, «Українське радіо»); ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОДТРК, м. Чернівці (музичний твір «Позивні радіостанції «Буковина»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «МОЖЛИВІСТЬ», м. Слов’янськ Донецької обл. («в ефірі – радіо Можливість»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ЛЬВІВСЬКА ХВИЛЯ», м. Львів («Львівська хвиля – радіо нашого міста»); ПРАТ «РАДІОКОМПАНІЯ «ГАЛА», м. Київ (“Радіо ЄС”); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ШАНСОН», м. Київ («Радио Шансон»); ТОВ «МЕДІАСИСТЕМ-ГРУПП», м. Чернівці («ТВА місто»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «МЕДІА МАРКЕТ», м. Київ («ХІТ ФМ»); ТОВ «НОВІ-МЕДІА», м. Київ («ВЕСТИ.РАДИО»).

Переможець: НРКУ, м. Київ (програма УР-1, «Українське радіо») та ОДТРК

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 99,9 МГц у м. Корюківці Чернігівської обл. було подано 3 заяви від ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ «НАДІЯ», м. Київ («Радіо Голос надії»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «МЕДІА МАРКЕТ», м. Київ («ХІТ ФМ»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «СВОБОДА.ФМ», м. Чернігів («Свобода.Фм», «Свобода.Фм – Територія твоєї свободи»).

Переможець: немає, резерв

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 105,2 МГц у м. Ніжині Чернігівської обл. було подано 4 заяви від ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ «НАДІЯ», м. Київ («Радіо Голос надії»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ЄВРОПА МІКС», м. Прилуки Чернігівської обл. («Планета»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «МЕДІА МАРКЕТ», м. Київ («ХІТ ФМ»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «СВОБОДА.ФМ», м. Чернігів («Свобода.Фм», «Свобода.Фм – Територія твоєї свободи»).

Переможець: ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «МЕДІА МАРКЕТ», м. Київ («ХІТ ФМ»)

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 98,2 МГц у м. Чернігові було подано 11 заяв від ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ «НАДІЯ», м. Київ («Радіо Голос надії»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ПРАЙМЕДІА», м. Львів («Радіо 24»); НРКУ, м. Київ (програма УР-1, «Українське радіо»); ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОДТРК, м. Чернігів (голосова аудіо заставка на мотив української народної пісні «Стоїть гора високая»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ЄВРОПА МІКС», м. Прилуки Чернігівської обл. («Планета»); ПРАТ «РАДІОКОМПАНІЯ «ГАЛА», м. Київ (“Радіо ЄС”); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ЕММАНУЇЛ», м. Київ («радіо Еммануїл»); УК «ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ «ЮТАР», м. Київ («KISS FM»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «БІЗНЕС-РАДІО», м. Київ («Бизнес радио»); ТОВ «НОВІ-МЕДІА», м. Київ («ВЕСТИ.РАДИО»); ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «СВОБОДА.ФМ», м. Чернігів («Свобода.Фм», «Свобода.Фм – Територія твоєї свободи»).

Переможець: НРКУ, м. Київ (програма УР-1, «Українське радіо») та ОДТРК Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>