Переможці конкурсу 28.07.2016

Перегляди: 2393
Додано: 2016-07-28 16:36:18 (E.v.g.)

NR new logo ua

 

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 103,5 МГц у с. Василівці Херсонської обл. було подано 1 заяву від ТОВ «АГЕНТСТВО «КРИМСЬКІ НОВИНИ», м. Київ (Радіо «ХАЯТ»).

Переможець: ТОВ «АГЕНТСТВО «КРИМСЬКІ НОВИНИ», м. Київ (Радіо «ХАЯТ»).

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 100,9 МГц у с. Василівці Херсонської обл. було подано 3 заяви від:ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНА КОМПАНІЯ «АТЛАНТ-СВ», м. Київ («Радіо Мейдан»); ПП «ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ «СОФІЯ», м. Херсон («Херсон ФМ»); ПІДПРИЄМСТВА ГО «ГРОМАДСЬКЕ РАДІО» «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ГРОМАДСЬКЕ РАДІО», м. Київ («Громадське радіо).

Переможець: ПП «ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ «СОФІЯ», м. Херсон («Херсон ФМ»)

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 90,8 МГц у м. Генічеську Херсонської обл. було подано 2 заяви від: ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНА КОМПАНІЯ «АТЛАНТ-СВ», м. Київ («Радіо Мейдан»); ТОВ «РАДІОКОРП ЮКРЕЙН», м. Київ («Радіо СЄС»).

Переможець: ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНА КОМПАНІЯ «АТЛАНТ-СВ», м. Київ («Радіо Мейдан»)

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 103,6 МГц у м. Генічеську Херсонської обл. було подано 4 заяви від: ТОВ «АГЕНТСТВО «КРИМСЬКІ НОВИНИ», м. Київ (Радіо «ХАЯТ»); ПП «ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ «СОФІЯ», м. Херсон («Херсон ФМ»); ПІДПРИЄМСТВА ГО «ГРОМАДСЬКЕ РАДІО» «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ГРОМАДСЬКЕ РАДІО», м. Київ («Громадське радіо); ТОВ «РАДІОКОРП ЮКРЕЙН», м. Київ («Радіо СЄС»).

Переможець: ПП «ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ «СОФІЯ», м. Херсон («Херсон ФМ»);

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 102,8 МГц у смт Новотроїцькому Херсонської обл. було подано 1 заяву від НТКУ, м. Київ (програма УР-1, «Українське радіо»).

Переможець: НТКУ, м. Київ (програма УР-1, «Українське радіо»).Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>