Конкурс 14/05/2008

Перегляди: 1859
Додано: 2013-01-09 05:28:42 (admin)
Оновлено: 2018-12-17 20:10:14 (E.v.g.)

 

 

              Додаток   
              до рішення Національної ради
              14.05.2008  № 925  
Стислі відомості про канали мовлення, максимальний розмір ліцензійного збору,                                                                           конкурсну гарантію та граничний обсяг мовлення
№ з/п Область Населений пункт Частота, МГц Потужність, кВт Направленість антени Граничний обсяг мовлення на конкурс Максимальний розмір ліцензійного збору, грн Конкурсна гарантія, грн                                     (5% максимального розміру ліцензійного збору)
2 Дніпропетровська Дніпропетровськ 1,215 5,0   24 год/добу 59804,40 2990,22
3 Дніпропетровська Дніпропетровськ 65,99 0,1   24 год/добу 24558,60 1227,93
4 Дніпропетровська Дніпропетровськ 70,37 4,0   24 год/добу 76677,00 3833,85
5 Дніпропетровська Дніпропетровськ 69,29 0,5   12 год/добу 14713,20 735,66
6 Донецька Артемівськ 73,19 0,1   24 год/добу 24558,60 1227,93
7 Житомирська Овруч 100,6 2,0 спрямована 24 год/добу 51240,00 2562
8 Запорізька Оріхів 100,1 0,1   24 год/добу 24558,60 1227,93
9 Київська Володарка 103,5 0,1   24 год/добу 24558,60 1227,93
10 Київська Київ 0,873 50   24 год/добу 326636,70 16331,84
11 Київська Київ 69,68 1,0   4 год/добу (02.00-06.00) 10293,14 514,66
12 Київська Київ 93,8 0,1 спрямована 24 год/добу 31926,18 1596,31
13 Кіровоградська Бобринець 68,24 1,0 спрямована 24 год/добу 47506,80 2375,34
14 Кіровоградська Долинська 73,91 1,0 спрямована 24 год/добу 47506,80 2375,34
15 Кіровоградська Знам’янка 100,7 0,3 спрямована 12 год/середн (з 30хв по 60хв щогодини) 14713,20 735,66
16 Кіровоградська Кіровоград 66,2 5 спрямована 24 год/добу 87474,00 4373,70
17 Кіровоградська Новоукраїнка 73,22 0,1 спрямована 24 год/добу 24558,60 1227,93
18 Кіровоградська Онуфріївка 73,34 0,3   24 год/добу 29426,40 1471,32
19 Кіровоградська Світловодськ 70,22 1,0 спрямована 24 год/добу 47506,80 2375,34
20 Луганська Луганськ 1,602 1,0   24 год/добу 19507,80 975,39
21 Луганська Луганськ 69,98 0,1   24 год/добу 24558,60 1227,93
22 Львівська Дрогобич 71,9 0,1   24 год/добу 24558,60 1227,93
23 Львівська Львів 1,476 30,0    24 год/добу 165358,80 8267,94
24 Одеська Ананьїв 72,92 0,1 спрямована 24 год/добу 24558,60 1227,93
25 Одеська Білгород-Дністровський 102,9 0,25   24 год/добу 29426,40 1471,32
26 Одеська Одеса 1,566 7,0   24 год/добу 74078,40 3703,92
27 Одеська Одеса 72,92 0,1   24 год/добу 24558,60 1227,93
28 Полтавська Красногорівка 66,86 1,0   24 год/добу 47506,80 2375,34
29 Рівненська Рівне 68,24 4,0   6 год/добу 19169,25 958,46
30 Тернопільська Тернопіль 71,03 1,0   18 год 30 хв/добу 36619,83 1830,99
31 Харківська Богодухів 73,58 0,1   24 год/добу 24558,60 1227,93
32 Харківська Харків 89,3 0,25 спрямована 24 год/добу 29426,40 1471,32
33 Хмельницька Хмельницький 68,93 4,0   24 год/добу 76677,00 3833,85
34 Черкаська Черкаси 72,98 4,0   24 год/добу 76677,00 3833,85
35 Чернівецька Новодністровськ 0,819 7,5   6 год/добу 23872,35 1193,62
36 Чернівецька Чернівці 0,837 30   6 год/добу 41339,70 2066,99
37 Чернівецька Чернівці 67,97 1,0   6 год/добу 11876,70 593,84
38 Чернігівська Бахмач 67,94 1,0   24 год/добу 47506,80 2375,34
39 Чернігівська Бахмач 71,69 1,0   24 год/добу 47506,80 2375,34
40 Чернігівська Чернігів 72,35 4,0   7 год/добу 22364,13 1118,21
Радіочастоти мовлення, призначені для створення та розвитку місцевих каналів мовлення:
1 Вінницька Калинівка 68,0 0,1   1 год 10 хв/тиждень (пн-птн: 06.30-06.44) 170,27 8,51
2 Вінницька Ладижин 67,97 0,2   1 год 10  хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 173,82 8,69
3 Вінницька Селище 69,5 0,1   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 170,27 8,51
4 Вінницька Тиврів 67,13 0,1   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 170,27 8,51
5 Вінницька Бар (Мальчіївці) 67,91 0,1   14 хв/тиждень: (пн.06.30-06.44) 34,05 1,70
6 Вінницька Жмеринка 67,34 0,1   42 хв/тиждень (пн, вівт, чт: 06.30-06.44).  102,16 5,11
7 Вінницька Липовець 66,86 0,1   42 хв/тиждень (пн, вівт, чт: 06.30-06.44).  102,16 5,11
8 Вінницька Муровані Курилівці 106,1 0,1 спрямована 42 хв/тиждень (пн, вівт, чт: 06.30-06.44).  102,16 5,11
9 Вінницька Томашпіль 68,12 0,1   42 хв/тиждень (пн, вівт, чт: 06.30-06.44).  102,16 5,11
10 Вінницька Тростянець 70,73 0,1   42 хв/тиждень (пн, вівт, чт: 06.30-06.44).  102,16 5,11
11 Вінницька Могилів-Подільський 104,2 0,1   28 хв/тиждень (вівт, чт: 06.30-06.44) 68,11 3,41
12 Вінницька Погребище 69,11 0,1   28 хв/тиждень (вівт, чт: 06.30-06.44) 68,11 3,41
13 Вінницька Тульчин 105,5 0,1   28 хв/тиждень (вівт, чт: 06.30-06.44) 68,11 3,41
14 Вінницька Немирів 102 0,1   42 хв/тиждень (пн, ср, чт: 06.30-06.44) 102,16 5,11
15 Вінницька Шаргород 72,98 0,1   42 хв/тиждень (пн, ср, чт: 06.30-06.44)  102,16 5,11
16 Вінницька Чернівці (Мазурівка) 102,4 0,1 спрямована 14 хв./тиждень (вівт: 06.30-06.44)  34,05 1,70
17 Вінницька Крижопіль 106,7 0,1   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 170,27 8,51
18 Вінницька Хмільник 66,8 0,1   14 хв/тиждень (пн 06.30-06.44) 34,05 1,70
19 Житомирська Овруч 104,2 2,0 спрямована 1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 355,25 17,76
20 Житомирська Олевськ 100,2 1,0   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 329,37 16,47
21 Закарпатська Добрянське 100,5 0,1 спрямована 1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 170,27 8,51
22 Івано-Франківська Верховина 103,6 0,1   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 170,27 8,51
23 Крим АР Алупка 103,7 0,1   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 170,27 8,51
24 Крим АР Генеральське 105,6 0,03   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 154,28 7,71
25 Крим АР Керч 100,3 0,5 спрямована 1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 204,02 10,20
26 Крим АР Морське 105,2 0,03   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 154,28 7,71
27 Крим АР Нікіта 103,7 0,03   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 154,28 7,71
28 Крим АР Оленівка 102,9 0,03   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 154,28 7,71
29 Крим АР Паркове 102,9 0,1 спрямована 1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 170,27 8,51
30 Крим АР Партеніт 100,5 0,03   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 154,28 7,71
31 Крим АР Привітне 101,3 0,03   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 154,28 7,71
32 Крим АР Рибаче 103,8 0,1   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 170,27 8,51
33 Крим АР Севастополь 90,4 0,5   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 204,02 10,20
34 Крим АР Стерегуще 103,6 0,1   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 170,27 8,51
35 Крим АР Форос 105,2 0,1   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 170,27 8,51
36 Крим АР Чорноморське 101,3 0,1   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 170,27 8,51
37 Луганська Біловодськ 99,1 0,25 спрямована 1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 204,02 10,20
38 Луганська Білолуцьк 102,4 0,25 спрямована 1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 204,02 10,20
39 Луганська Зоринівка 101,2 0,5   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 204,02 10,20
40 Луганська Марківка 101,6 0,25 спрямована 1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 204,02 10,20
41 Одеська Болград 105,7 0,5   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 204,02 10,20
42 Одеська Велика Михайлівка 104,5 0,1 спрямована 1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 170,27 8,51
43 Одеська Кодима 102,6 0,1   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 170,27 8,51
44 Одеська Котовськ 103,6 0,5   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 204,02 10,20
45 Одеська Тарутине 99,2 0,25 спрямована 1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 204,02 10,20
46 Одеська Фрунзівка 102,1 0,25 спрямована 1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 204,02 10,20
47 Одеська Балта 104,5 0,1   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 170,27 8,51
48 Одеська Красні Окни 70,73 0,1   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 170,27 8,51
49 Одеська Любашівка 68,45 0,1 спрямована 1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 170,27 8,51
50 Одеська Миколаївка 72,74 0,1   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 170,27 8,51
51 Одеська Фрунзівка 102,6 0,1 спрямована 1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 170,27 8,51
52 Харківська Великий Бурлук 105,4 0,5   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 204,02 10,20
53 Хмельницька Вовковинці 67,25 0,5   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 204,02 10,20
54 Хмельницька Солобківці 71,96 0,1 спрямована 1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 170,27 8,51
55 Чернівецька Путила 107,0 0,25   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 204,02 10,20
56 Чернігівська Холми 106,1 0,5   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 204,02 10,20
 Канал радіомовлення, призначений для розвитку регіонального (в межах області) мовлення, що охоплює:
1 Вінницька Козятин 66,41 0,1   15 год 01 хв/тиждень**    
2 Вінницька Хмільник 66,8 0,1   15 год 01 хв/тиждень**    
3 Вінницька Крижопіль 106,7 0,1   15 год 01 хв/тиждень**    
              6574,77 328,74
 Канал радіомовлення, призначений для розвитку регіонального (в межах області) мовлення, що охоплює:
1 Крим АР Генеральське 105,6 0,03   15 год 01 хв/тиждень** 1985,82 99,29
2 Крим АР Керч 100,3 0,5 спрямована 15 год 01 хв/тиждень** 2625,98 131,30
3 Крим АР Морське 105,2 0,03   15 год 01 хв/тиждень** 1985,82 99,29
4 Крим АР Нікіта 103,7 0,03   15 год 01 хв/тиждень** 1985,82 99,29
5 Крим АР Оленівка 102,9 0,03   15 год 01 хв/тиждень** 1985,82 99,29
6 Крим АР Паркове 102,9 0,1 спрямована 15 год 01 хв/тиждень** 2191,59 109,58
7 Крим АР Партеніт 100,5 0,03   15 год 01 хв/тиждень** 1985,82 99,29
8 Крим АР Привітне 101,3 0,03   15 год 01 хв/тиждень** 1985,82 99,29
9 Крим АР Рибаче 103,8 0,1   15 год 01 хв/тиждень** 2191,59 109,58
10 Крим АР Севастополь 90,4 0,5   15 год 01 хв/тиждень** 2625,98 131,30
11 Крим АР Стерегуще 103,6 0,1   15 год 01 хв/тиждень** 2191,59 109,58
12 Крим АР Форос 105,2 0,1   15 год 01 хв/тиждень** 2191,59 109,58
13 Крим АР Чорноморське 101,3 0,1   15 год 01 хв/тиждень** 2191,59 109,58
14 Крим АР Алупка 103,7 0,1   15 год 01 хв/тиждень** 2191,59 109,58
              30316,42 1515,82
 Канал радіомовлення, призначений для розвитку регіонального (в межах області) мовлення, що охоплює:
1 Луганська Біловодськ 99,1 0,25 спрямована 15 год 01 хв/тиждень** 2625,98 131,30
2 Луганська Білолуцьк 102,4 0,25 спрямована 15 год 01 хв/тиждень** 2625,98 131,30
3 Луганська Зоринівка 101,2 0,5   15 год 01 хв/тиждень** 2625,98 131,30
4 Луганська Марківка 101,6 0,25 спрямована 15 год 01 хв/тиждень** 2625,98 131,30
              10503,92 525,20
 Канал радіомовлення, призначений для розвитку регіонального (в межах області) мовлення, що охоплює:
1 Одеська Красні Окни 70,73 0,1   15 год 01 хв/тиждень** 2191,59 109,58
2 Одеська Любашівка 68,45 0,1 спрямована 15 год 01 хв/тиждень** 2191,59 109,58
3 Одеська Миколаївка 72,74 0,1   15 год 01 хв/тиждень** 2191,59 109,58
4 Одеська Фрунзівка 102,6 0,1 спрямована 15 год 01 хв/тиждень** 2191,59 109,58
5 Одеська Балта 104,5 0,1   15 год 01 хв/тиждень** 2191,59 109,58
              10957,95 547,90
 Канал радіомовлення, призначений для розвитку регіонального (в межах області) мовлення, що охоплює:
1 Хмельницька Вовковинці 67,25 0,5   15 год 01 хв/тиждень** 2625,98 131,30
2 Хмельницька Солобківці 71,96 0,1 спрямована 15 год 01 хв/тиждень** 2191,59 109,58
              4817,57 240,88
 Канал радіомовлення, призначений для розвитку регіонального (в межах області) мовлення, що охоплює:
1 Чернігівська Новгород-Сіверський 101,0 0,1   15 год 01 хв/тиждень** 2191,59 109,58
2 Чернігівська Холми 106,1 0,5   15 год 01 хв/тиждень** 2625,98 131,30
              4817,57 240,88
 Канал радіомовлення, призначений для розвитку загальнонаціонального мовлення, що охоплює:
1 Вінницька Козятин 66,41 0,1   150 год 50 хв/тиждень*** 22012,99 1100,65
2 Вінницька Хмільник 66,8 0,1   150 год 50 хв/тиждень*** 22012,99 1100,65
              44025,98 2201,30
 Канал радіомовлення, призначений для розвитку загальнонаціонального мовлення, що охоплює:
1 Одеська Красні Окни 70,73 0,1   151 год 49 хв/ тиждень* 22156,52 1107,83
2 Одеська Любашівка 68,45 0,1 спрямована 151 год 49 хв/ тиждень* 22156,52 1107,83
3 Одеська Миколаївка 72,74 0,1   151 год 49 хв/ тиждень* 22156,52 1107,83
4 Одеська Фрунзівка 102,6 0,1 спрямована 151 год 49 хв/ тиждень* 22156,52 1107,83
5 Одеська Балта 104,5 0,1   151 год 49 хв/ тиждень* 22156,52 1107,83
              110782,60 5539,15
 Канал радіомовлення, призначений для розвитку загальнонаціонального мовлення, що охоплює:
1 Хмельницька Вовковинці 67,25 0,5   151 год 49 хв/ тиждень* 26548,20 1327,41
2 Хмельницька Солобківці 71,96 0,1 спрямована 151 год 49 хв/ тиждень* 22156,52 1107,83
              48704,72 2435,24
                 
  *загальнонаціональне мовлення понеділок-п’ятниця субота неділя    
      00:00-06:30 00:00-06:10 00:00-06:10    
      06:44-06:45 06:29-08:10 06:29-08:10    
      06:54-08:10 08:29-12:40 08:29-15:45    
      08:29-15:40 12:56-17:45 15:59-18:10    
      15:59-18:10 17:59-18:10 18:59-20:00    
      18:59-20:00 18:59-20:00 20:29-24:00    
      20:29-24:00 20:29-24:00      
                 
  **регіональне (в межах області) мовлення  понеділок-п’ятниця субота неділя    
    06:45-06:54 06:10-06:29 06:10-06:29    
      08:10-08:29 08:10-08:29 08:10-08:29    
    15:40-15:59 12:40-12:56 15:45-15:59    
      18:10-18:59 17:45-17:59 18:10-18:59    
      20:00-20:29 18:10-18:59 20:00-20:29    
    20:00-20:29      
                 
  ***загальнонаціональне мовлення Козятин. Хмільник понеділок-п’ятниця субота неділя    
      00:00-06:30 00:00-06:10 00:00-06:10    
      06:44-06:45 06:29-08:10 06:29-08:10    
      06:54-08:10 08:29-12:40 08:29-15:45    
      08:29-15:40 12:56-14:00 15:59-18:10    
      15:59-18:10 14:59-17:45 18:59-20:00    
      18:59-20:00 17:59-18:10 20:29-24:00    
      20:29-24:00 18:59-20:00      
        20:29-24:00      
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Конкурсні умови    
     
а) Ліцензійні умови для мовлення:    
      Для участі у конкурсі на ефірне мовлення  претенденти подають заяву про видачу ліцензії на мовлення та інші документи відповідно до вимог статей  8, 9, 10, 24, 28 Закону України „Про телебачення і радіомовлення”. 
     Конкурсні документи не розглядаються без підтвердження сплати конкурсної гарантії.
     У разі втрати чинності постанови Кабінету Міністрів України від 05.06.1995 № 392, Національна рада має право проводити розрахунки розмірів ліцензійного збору згідно з „Методикою розрахунку розмірів ліцензійного збору за видачу, продовження, переоформлення та видачу дубліката ліцензії на мовлення та ліцензії провайдера програмної послуги”, затвердженою рішенням Національної ради від 11.07.2007 № 1063 та погодженої Міністерством фінансів України 09.04.2008.
     Для участі в конкурсі на отримання ліцензії на загальнонаціональне мовлення заяви приймаються від телерадіоорганізацій загальнонаціонального мовлення.
    Для участі в конкурсі на отримання ліцензії на регіональне мовлення заяви приймаються від телерадіоорганізацій регіонального мовлення.
    Для участі в конкурсі на отримання ліцензії на місцеве мовлення заяви приймаються від телерадіоорганізацій місцевого мовлення.
    До пакету документів на участь у конкурсі претенденти долучають копії чинних ліцензій Національної ради на мовлення.
б) Вимоги до програмної концепції:    
Для загальнонаціональної категорії мовлення :    
радіомовлення:    
 – обсяг ведення передач українською мовою – 100 %;    
 – обсяг музичних творів вітчизняного виробництва – не менше 50%;    
 – обсяг музичних творів вітчизняних виконавців українською мовою - не менше 40% загального обсягу мовлення;    
 – на одній території забороняється розповсюдження наземним ефірним способом однакових програм;    
Для регіональної категорії мовлення врахувати:    
радіомовлення:    
 – обсяг ведення передач українською мовою – 100 %;    
 – обсяг музичних творів вітчизняного виробництва – не менше 50%;    
 – обсяг музичних творів вітчизняних виконавців українською мовою - не менше 40% загального обсягу мовлення;    
 – на одній території забороняється розповсюдження наземним ефірним способом однакових програм;    
Для місцевої категорії мовлення:    
радіомовлення:    
 – обсяг ведення передач українською мовою – 100 %;    
 – обсяг музичних творів вітчизняного виробництва – не менше 50%;    
 – обсяг музичних творів вітчизняних виконавців українською мовою - не менше 40% загального обсягу мовлення;    
 – здійснювати мовлення без трансляції передач, використання позивних, ретрансляції програм інших мовників.
     
в)  Вимоги до організаційно-технічних зобов’язань учасників конкурсу:    
Відповідно до вимог статей 12, 20, 24 Закону України „Про телебачення і радіомовлення”, претендент на участь у конкурсі надає інформацію про:
– оператора телекомунікацій (при необхідності надати протокол про наміри, угоду з оператором телекомунікацій);
–  стандарт мовлення - аналогове;    
–  тип передавача (ламповий, твердотільний);    
–  захист студійних приміщень від несанкціонованого доступу;    
– термін початку мовлення, отримання дозволу на експлуатацію та початку оплати за користування радіочастотним ресурсом.    
                 
г) Вимоги до фінансових та інвестиційних зобов’язань учасників конкурсу:    
Відповідно до статей 25, 26, 31 Закону України „Про телебачення і радіомовлення”, фінансові та інвестиційні зобов’язання претендента на участь у конкурсі повинні висвітлювати питання:
 –  наявність фінансово-економічних можливостей забезпечувати розповсюдження програм;    
 –  джерела виконання інвестиційного проекту;    
 –  основні етапи виконання інвестиційного проекту та термін його окупності;    
 –  передбачуваний рівень рентабельності підприємства.    
                 
 
     
 
     
                 
Заступник начальника управління контролю та моніторингу             /підпис/                                              /підпис/                          /підпис/ О. Кривша  
                 
Начальник фінансово-економічного  управління                               /підпис/                                              /підпис/ Р. Руденко  
                 
Начальник ліцензійно-реєстраційного управління                       /підпис/                                                             /підпис/                                           /підпис/ Л. Запорожець  
                 
Начальник юридичного управління                                                             /підпис/                                                       /підпис/                                 /підпис/ М. Пушкаренко  
                 
В.о. начальника відділу частотного погодження та міжвідомчої координації                        /підпис/ С. Курасова  

 



Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>