Нацрада оголошує конкурс на 8 тв і 98 радіочастот + ПЕРЕЛІК ЧАСТОТ 06.06.2012

Перегляди: 3883
Додано: 2012-06-06 14:20:44 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-28 18:20:53 (E.v.g.)

NR new logo ua

У тому числі 69 нових радіочастот, прорахованих УДЦР

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 6 червня ухвалила рішення оголосити конкурс на вільні аналогові телеканали і радіочастоти. Оголошення найближчим часом опублікують у газеті «Голос України».

 

На конкурс виставляють 8 аналогових телевізійних частот або відрізків часу в Криму, Дніпропетровській, Донецькій, Сумській, Чернігівській і Черкаській областях, ліцензії на які були нещодавно анульовані або які давно перебувають у резерві. Зокрема, це 24 години на добу на 2 ТВК у Марганці Дніпропетровської області, 35 ТВК у Волновасі і 8 ТВК у Єнакієвому Донецької області.

 

Для радіокомпаній пропонується 98 радіочастот у всіх регіонах, за винятком Хмельницької області: 69 нових ФМ-частот, прорахованих УДЦР (зокрема, у Луцьку, Кривому Розі, Миколаєві та Сумах), а також частоти і відрізки часу, що залишилися з попередніх конкурсів і внаслідок останніх анулювань ліцензій (у тому числі 24 з ФМ-діапазону і 5 - УКХ).


 

Додаток

до рішення Національної ради

06.06.2012 № 865

 

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

оголошує конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних телерадіоканалів

Стислі відомості про канали мовлення, територію розповсюдження програм,

максимальний розмір ліцензійного збору, конкурсну гарантію та граничний обсяг мовлення

 

№ з/п

Область

Населений пункт

Частота (МГц, канал (ТВК)

Потуж-ність, кВт

Граничний обсяг мовлення

Територія розповсюдження програм

Максимальний розмір ліцензійного збору, грн

Конкурсна гарантія, грн                               (10 % макси-мального розміру ліцен-зійного збору)

Телебачення

1

АР Крим

Армянськ

42

0,1

6 годин на добу (01:00-07:00)

м. Армянськ (міськрада)

3 555,50

355,55

2

Дніпропетровська

Марганець

2

0,01

24 години на добу

м. Марганець

14 222,00

1 422,20

3

Донецька

Волноваха

35

0,1

24 години на добу

м. Волноваха

14 222,00

1 422,20

4

Донецька

Єнакієве

8

0,01

24 години на добу

м. Єнакієве

28 444,00

2 844,40

5

Донецька

Селидове

12

0,1

21годинана добу

м. Селидове(міськрада)

24 888,50

2 488,85

6

Сумська

Тростянець

41

0,1

8 годин на добу (23:00-07:00)

м. Тростянець

4 735,93

473,59

7

Черкаська

Жашків

38

0,1

4 години на добу (пн.-пт: 07:00-08:00, 15:00-16:00, 17:00-18:00, 21:00-22:00; сб, нед: 09:00-11:00, 15:00-16:00, 20:00-21:00)

м. Жашків

2 375,07

237,51

8

Чернігівська

Бобровиця

54

0,1

8 годин на добу (22:00-06:00)

м. Бобровиця

4 735,93

473,59

Радіомовлення

1

АР Крим

Білогірськ

101,9

0,1

24 години на добу

м. Білогірськта Білогірський район

28444,00

2844,40

2

АР Крим

Земляничне

102,8

0,03

24 години на добу

с. Земляничне

14 222,00

1 422,20

3

АР Крим

Кіровське

100,2

0,1

24 години на добу

с. Кіровськета Кіровський район

28444,00

2844,40

4

АР Крим

Ленінське

105,7

0,1

24 години на добу

с. Ленінськета Ленінський район

28444,00

2844,40

5

АР Крим

Нікіта

102,9

0,03

24 години на добу

смт Нікіта

14 222,00

1 422,20

6

АР Крим

Оленівка

92,4

0,03

24 години на добу

с. Оленівка Чорноморськогорайону

14 222,00

1 422,20

7

АР Крим

Партеніт

105,4

0,03

24 години на добу

смт Партеніт

14 222,00

1 422,20

8

АР Крим

Петрівка

104,6

0,1

24 години на добу

с. Петрівка та Красногвардійськийрайон

28444,00

2844,40

9

АР Крим

Феодосія

101,8

0,1

24 години на добу

м. Феодосія(міськрада) та Кіровський район

42666,00

4266,60

10

АР Крим

Форос

101,3

0,03

24 години на добу

смт Форос

14 222,00

1 422,20

11

АР Крим

Чорноморське

106,5

0,1

24 години на добу

смт Чорноморськета Чорноморський район

14 222,00

1 422,20

12

АР Крим

Ялта

101,8

0,1

24 години на добу

м. Ялта(міськрада) та Бахчісарайський район

42666,00

4266,60

13

Вінницька

Ладижин

101,1

0,1

24 години на добу

м. Ладижинта Тростянецький район

28444,00

2844,40

14

Волинська

Горохів

105,2

0,1

24 години на добу

м. Горохівта Горохівський район

28444,00

2844,40

15

Волинська

Ковель

91,0

0,25

24 години на добу

м. Ковель та Ковельський район

42 666,00

4 266,60

16

Волинська

Луцьк (с. Підгайці)

90,2

0,25

24 години на добу

м. Луцьк та Луцький район

42 666,00

4 266,60

17

Волинська

Нововолинськ

101,6

0,1

24 години на добу

м. Нововолинськ(міськрада) та Іваничівський район

28 444,00

2 844,40

18

Дніпропетровська

Нікополь

104,9

0,25

24 години на добу

м. Нікопольта Нікопольський район

42 666,00

4 266,60

19

Дніпропетровська

Кривий Ріг

99,1

0,25

24 години на добу

м. Кривий Ріг (міськрада)

142 220,00

14 222,00

20

Донецька

Донецьк

73,58

0,34

24 години на добу

м. Донецьк(міськрада), м.Макіївка(міськрада), м. Селідове(міськрада)

14 222,00

1 422,20

21

Донецька

Донецьк

71,75

4

24 години на добу

м. Донецьк(міськрада), м.Макіївка(міськрада),  м. Селідове(міськрада),Амвросіївський, Волноваський, Маріїнський, Старобешівський, Ясинуватський райони

14 222,00

1 422,20

22

Донецька

Краматорськ

102,8

0,5

24 години на добу

м. Краматорськ (міськрада), м.Костянтинівка, м.Артемівськ (міськрада), м.Добропілля (міськрада), м.Дружківка (міськрада), м.Красний Лиман (міськрада), м.Слов’янськ (міськрада) та Артемівський, Добропільський, Олександрійський, Слов’янський райони

142 220,00

14 222,00

23

Житомирська

Овруч

104,2

2

1 година 15 хв на тиждень (пн-пт 06:30-06:45)

м. Овруч та Коростенський, Лугинський, Народицький, Овруцький райони

298,66

29,87

24

Житомирська

Олевськ

100,2

1

1 година 15 хв на тиждень (пн-пт 06:30-06:45)

м. Олевськ та Олевський, Ємільчинський райони

199,11

19,91

25

Житомирська

Олевськ

101,9

0,1

24 години на добу

смт Олевськта Олевськийрайон

14 222,00

1 422,20

26

Закарпатська

Добрянське

100,5

0,1

1 година 15 хв на тиждень (пн-пт 06:30-06:45)

с. Добрянське та Тячівський район

298,66

29,87

27

Закарпатська

Міжгір’я

104,1

0,1

24 години на добу

смт Міжгір’ята Міжгірський район

14 222,00

1 422,20

28

Закарпатська

Мукачеве

99,9

0,1

24 години на добу

м. Мукачевета Мукачівський район

42666,00

4266,60

29

Закарпатська

Хуст

101,2

0,1

24 години на добу

м. Хуст(міськрада) та Хустський район

 

42666,00

4266,60

30

Запорізька

Бердянськ

103,4

0,5

24 години на добу

м. Бердянськ (міськрада) та Бердянський, Приморський райони

42 666,00

4 266,60

31

Запорізька

Бердянськ

107,9

0,1

24 години на добу

м. Бердянськ (міськрада) та Бердянськийрайон

42 666,00

4 266,60

32

Запорізька

Мелітополь

90,6

0,25

24 години на добу

м. Мелітополь та Мелітопольський район

42 666,00

4 266,60

33

Запорізька

Пологи

105,9

0,5

24 години на добу

м. Пологи та Пологівський, Гуляйпільський, Куйбишевський, Чернігівський, Токмацький, Оріхівський райони

42 666,00

4 266,60

34

Запорізька

Приморськ

89,0

0,25

24 години на добу

м. Приморськ та Приморський район

14 222,00

1 422,20

35

Запорізька

Токмак

101,9

0,25

24 години на добу

м. Токмак та Токмацький район

28 444,00

2 844,40

36

Івано-Франківська

Верховина

103,6

0,1

1 година 15 хв на тиждень (пн-пт 06:30-06:45)

смт Верховина та Верховинський район

99,55

9,96

37

Івано-Франківська

Верховина

101,7

0,03

24 години на добу

смт Верховина

14 222,00

1 422,20

38

Івано-Франківська

Косів

100,6

0,1

24 години на добу

м. Косівта Косівський район

28 444,00

2 844,40

39

Київська

Березань

92,6

0,25

24 години на добу

м. Березань  та Баришівський район

28 444,00

2 844,40

40

Київська

Біла Церква

102,3

0,25

24 години на добу

м. Біла Церква та Білоцерківський район

42 666,00

4 266,60

41

Київська

Володарка

101,2

0,1

24 години на добу

смт Володарката Володарський район

14 222,00

1 422,20

42

Київська

Київ

67,7

1

24 години на добу

м. Київ, Ірпінь (міськрада), м.Буча, м.Бровари, м.Бориспіль, м. Васильків  та Бориспільський, Броварський, Васильківський, Вишгородський, Києво-Святошинський, Обухівський райони

14 222,00

1 422,20

43

Київська

Тетіїв

102,9

0,1

24 години на добу

м. Тетіївта Тетіївський район

14 222,00

1 422,20

44

Кіровоградська

Новоархангельськ

90,4

0,1

24 години на добу

смт Новоархангельськта Новоархангельський район

14 222,00

1 422,20

45

Кіровоградська

Петрове

105,5

0,25

24 години на добу

смт Петрове та Петрівськийрайон

14 222,00

1 422,20

46

Кіровоградська

Світловодськ

99,2

0,25

24 години на добу

м. Світловодськ  та Світловодський район

28 444,00

2 844,40

47

Кіровоградська

Ульяновка

101,4

0,25

24 години на добу

м. Ульяновка та Ульяновськийрайон

14 222,00

1 422,20

48

Кіровоградська

Устинівка

90,9

0,1

24 години на добу

смт Устинівката Устинівський район

14 222,00

1 422,20

49

Луганська

Алчевськ

99,9

0,1

24 години на добу

м. Алчевськта Перевальський район

42 666,00

4 266,60

50

Луганська

Біловодськ

99,1

0,25

1 година 15 хв на тиждень (пн-пт 06:30-06:45)

смт Біловодськ та Біловодський район

99,55

9,96

51

Луганська

Білолуцьк

102,4

0,25

1 година 15 хв на тиждень (пн-пт 06:30-06:45)

смт Білолуцьк та Новопсковський район

99,55

9,96

52

Луганська

Білолуцьк

100,0

0,1

24 години на добу

смт Білолуцьк та Новопсковський район

14 222,00

1 422,20

53

Луганська

Зоринівка

101,2

0,5

1 година 15 хв на тиждень (пн-пт 06:30-06:45)

 

с. Зоринівка та Міловський, Марківський райони

99,55

9,96

54

Луганська

Зоринівка

103,7

0,1

24 години на добу

с. Зоринівката Міловськийрайон

14 222,00

1 422,20

55

Луганська

Марківка

101,6

0,25

1 година 15 хв на тиждень (пн-пт 06:30-06:45)

смт Марківка та Марківський район

99,55

9,96

56

Луганська

Старобільськ

106,7

0,25

24 години на добу

м. Старобільськ та Старобільський район

14 222,00

1 422,20

57

Луганська

Стаханов

102,5

0,1

24 години на добу

м. Стаханов(міськрада)

28 444,00

2 844,40

58

Львівська

Славське

100,4

0,01

24 години на добу

смт Славське

14 222,00

1 422,20

59

Львівська

Старий Самбір

100,5

0,03

24 години на добу

м. Старий Самбір

14 222,00

1 422,20

60

Львівська

Стрий

104,8

0,03

24 години на добу

м. Стрий

28 444,00

2 844,40

61

Львівська

Стрий

90,9

0,1

24 години на добу

м. Стрийта Стрийський район

42 666,00

4 266,60

62

Львівська

Турка

89,0

0,1

24 години на добу

м. Турката Турківський район

28 444,00

2 844,40

63

Миколаївська

Миколаїв

99,2

0,25

24 години на добу

м. Миколаїв та Миколаївський район

142 220,00

14 222,00

64

Миколаївська

Новий Буг

104,5

0,1

24 години на добу

м. Новий Бугта Новобузький район

14 222,00

1 422,20

65

Миколаївська

Первомайськ

102,9

0,25

24 години на добу

м. Первомайськта Первомайський район

28 444,00

2 844,40

66

Одеська

Білгород-Дністровський

90,8

0,1

24 години на добу

м. Білгород-Дністровський(міськрада) та Білгород-Дністровський район

42 666,00

4 266,60

67

Одеська

Болград

105,7

0,5

1 година 15 хв на тиждень (пн-пт 06:30-06:45)

м. Болград та Арцизький, Болградський, Ізмаїльський, Ренійський райони

298,66

29,87

68

Одеська

Велика Михайлівка

104,5

0,1

1 година 15 хв на тиждень (пн-пт 06:30-06:45)

смт Велика Михайлівка та Велико-Михайлівський район

99,55

9,96

69

Одеська

Кодима

102,6

0,1

1 година 15 хв на тиждень (пн-пт 06:30-06:45)

м. Кодима та Кодимський район

99,55

9,96

70

Одеська

Котовськ

103,6

0,5

1 година 15 хв на тиждень (пн-пт 06:30-06:45)

м. Котовськ та Ананьївський, Балтський, Кодимський, Котовський, Красноокнянський райони

298,66

29,87

71

Одеська

Тарутине

99,2

0,25

1 година 15 хв на тиждень (пн-пт 06:30-06:45)

смт Тарутине та Тарутинський район

99,55

9,96

72

Одеська

Фрунзівка

102,1

0,25

1 година 15 хв на тиждень (пн-пт 06:30-06:45)

смт Фрунзівка та Фрунзівський район

99,55

9,96

73

Полтавська

Гребінка

73,79

0,1

15 г20 хвилин на тиждень

м. Гребінка та Гребінківський район

1 294,20

129,42

74

Полтавська

Гребінка

101,4

0,1

24 години на добу

м. Гребінка та Гребінківський район

14 222,00

1 422,20

75

Полтавська

Карлівка

105,5

0,1

24 години на добу

м. Карлівката Карлівський район

14 222,00

1 422,20

76

Полтавська

Карлівка

106,9

0,1

24 години на добу

м. Карлівката Карлівський район

14 222,00

1 422,20

77

Полтавська

Лубни

106,7

0,2

24 години на добу

м. Лубнита Лубенський район

28 444,00

2 844,40

78

Полтавська

Миргород

104,7

0,1

24 години на добу

м. Миргородта Миргородський район

28 444,00

2 844,40

79

Рівненська

Кузнецовськ

101,1

0,1

24 години на добу

м. Кузнецовськта Володимирецький район

 

42 666,00

4 266,60

80

Рівненська

Рівне

68,24

4

18 годин на добу (06:00-24:00)

м. Рівне та Гощанський, Здолбунівський, Рівненський райони

10 666,50

1 066,65

81

Сумська

Білопілля

91,1

0,1

24 години на добу

м. Білопіллята Білопільський район

28 444,00

2 844,40

82

Сумська

Конотоп

104,6

0,25

8 годин на добу

м. Конотоп (міськрада) та Конотопський район

14 207,78

1 420,78

83

Сумська

Суми

88,6

0,1

24 години на добу

м. Суми(міськрада) та Сумський район

71110,00

7111,00

84

Сумська

Шостка

88,0

0,1

24 години на добу

м. Шостката Шосткинський район

42 666,00

4 266,60

85

Тернопільська

Кременець

107,9

0,1

24 години на добу

м. Кременецьта Кременецький район

28 444,00

2 844,40

86

Харківська

Великий Бурлук

105,4

0,5

1 година 15 хв на тиждень (пн-пт 06:30-06:45)

смт Великий Бурлук, Куп’янськ(міськрада) та Великобурлуцький, Вовчанський, Дворічанський, Куп’янський, Печенізький, Шевченківський райони

298,66

29,87

87

Харківська

Великий Бурлук

99,6

0,25

24 години на добу

смт Великий Бурлукта Великобурлуцький район

14 222,00

1 422,20

88

Харківська

Куп'янськ

105,1

0,1

24 години на добу

м. Куп'янськ (міськрада) та Куп’янський район

28 444,00

2 844,40

89

Херсонська

Генічеськ

106,8

0,1

24 години на добу

м. Генічеськта Генічеський район

28 444,00

2 844,40

90

Черкаська

Ватутіне

107,3

0,1

24 години на добу

м. Ватутіне(міськрада)

14 222,00

1 422,20

91

Черкаська

Умань

88,5

0,5

24 години на добу

м. Умань та Маньківський, Монастирищенський, Тальнівський, Уманський, Хрестинівський райони

42 666,00

4 266,60

92

Черкаська

Умань

101,7

0,25

24 години на добу

м. Умань та Уманський район

42 666,00

4 266,60

93

Черкаська

Черкаси

101,0

1

12 годин на добу

м. Черкаси (міськрада), м. Золотоноша (міськрада), та Золотоніський, Черкаський, Чорнобаївський райони

35 555,00

3 555,50

94

Чернівецька

Новодністровськ

106,6

0,1

1 година 15 хв на тиждень (пн-пт 06:30-06:45)

м. Новодністровськ та Сокирянський район

199,11

19,91

95

Чернівецька

Путила

107,0

0,25

1 година 15 хв на тиждень (пн-пт 06:30-06:45)

смт Путила та Путильський район

99,55

9,96

96

Чернігівська

Короп

101,6

0,25

24 години на добу

смт Коропта Коропський район

14 222,00

1 422,20

97

Чернігівська

Ніжин

104,1

0,1

24 години на добу

м. Ніжинта Ніжинський район

42 666,00

4 266,60

98

Чернігівська

Прилуки

97,0

0,25

24 години на добу

м. Прилуки та Прилуцький район

28 444,00

2 844,40

                   

 

Конкурсні умови

на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних телерадіоканалів

 

а) Ліцензійні умови для мовлення:                                                                  

Для участі у конкурсі на ефірне мовлення  претенденти подають заяву про видачу ліцензії на мовлення та інші документи відповідно до вимог статей 8, 9, 10, 24, 26, 28 Закону України „Про телебачення і радіомовлення”.

До пакету документів на участь у конкурсі претенденти долучають копії чинних ліцензій Національної ради на мовлення (у разі наявності).

Пакети документів із заявами претендентів зберігаються в Національній раді протягом 3-х місяців з дня підбиття підсумків конкурсу. 

б) Вимоги до програмної концепції (відповідно до ст.ст. 8, 27, 28, 43 Закону України „Про телебачення і радіомовлення”):

Для загальнонаціональної категорії мовлення :

–        обов’язкове розміщення соціально важливих програм;

–        не менше одного випуску новин має передаватися з сурдоперекладом;

–        обсяг ведення передач українською мовою – згідно з діючими ліцензіями

на мовлення;

–        рекомендовано розміщення дитячих передач;

–        забезпечити цілісність мережі мовлення і програмного наповнення.

Для регіональної та місцевої категорій мовлення:

–        обсяг ведення передач українською мовою згідно з чинним законодавством;

– рекомендовано розміщення дитячих передач;

– здійснювати мовлення без ретрансляції програм інших мовників, використання логотипів/позивних інших мовників.

в)  Вимоги до організаційно-технічних зобов’язань учасників конкурсу:

Відповідно до вимог статей 12, 20, 24 Закону України „Про телебачення і радіомовлення”, претендент на участь у конкурсі надає інформацію про:

–        забезпечення високої технічної якості мовлення;

   оператора телекомунікацій (надати протокол про наміри або угоду з оператором телекомунікацій);

–        тип передавача;

–        перелік обладнання студії, захист студійних приміщень від несанкціонованого доступу;

–        стандарт мовлення – аналогове;

– термін отримання дозволів на експлуатацію РЕЗ мовлення;

– термін початку мовлення та початку оплати за користування радіочастотним ресурсом.

г) Вимоги до фінансових та інвестиційних зобов’язань учасників конкурсу:       

Відповідно до статей 25, 26, 31 Закону України „Про телебачення і радіомовлення”, фінансові та інвестиційні зобов’язання претендента на участь у конкурсі повинні висвітлювати питання (бізнес-план):

–                      наявність фінансово-економічних можливостей забезпечувати розповсюдження програм;

–        джерела фінансування телерадіоорганізації.  

Сплату грошового внеску під конкурсну гарантію здійснює окремо за кожен канал/частоту мовлення згідно поданих заяв безпосередньо претендент для участі в конкурсі. Не допускається сплата іншою юридичною або фізичною особою. Конкурсні документи розглядаються при підтвердженні сплати конкурсної гарантії відповідним документом (згідно зі ст. 31 Закону України „Про телебачення і радіомовлення”). Грошовий внесок під конкурсну гарантію сплачується до завершення прийому документів.

Реквізити на сплату грошового внеску під конкурсну гарантію, а саме: Одержувач : УДКСУ у Шевченківському р-ні м. Києва, код ЗКПО 37995466,
р/р № 31115056700011 в ГУДКСУ у м. Києві, МФО 820019.    

Поле „Призначення платежу”: +;2659;101; ; ; ; ; ;

Призначення платежу: Сплата грошового внеску під конкурсну гарантію за _____ канал/частоту мовлення у  населеному пункті ____ (місто, село, селище міського типу тощо), без ПДВ.

  Відповідно до ч. 4 ст. 25 Закону України „Про телебачення і радіомовлення” повідомлення про проведення конкурсу публікується в засобах масової інформації, перелік яких визначається Національною радою, не пізніше ніж за 60 днів до закінчення терміну подачі заяв на видачу ліцензії. Заяви на участь у конкурсі приймаються з 16.07.2012 за адресою: вул. Прорізна, 2, м. Київ, т. 234-97-13.

Граничний термін подачі заяв на видачу ліцензії відповідно до п. „а” ч. 5 ст. 25 Закону України „Про телебачення і радіомовлення” – 14.08.2012 до 18.00.

Граничний термін підбиття підсумків конкурсу відповідно до п. „б” ч. 5 ст. 25 Закону України „Про телебачення і радіомовлення” – 13.10.2012.

 

 

Начальник управління

ліцензування телерадіомовлення                                        /підпис/                Л. Запорожець

 

Начальник контрольно-аналітичного управління         /підпис/                 О. Левчук

           

Начальник управління науково-технічного

і частотного розвитку                                                            /підпис/                 Т. Мироненко

 

Начальник управління
бухгалтерської служби – головний бухгалтер                  /підпис/                 Т. Стороженко

 

Начальник управління правового забезпечення             /підпис/                  О. Шосталь

 


"Телекритика"

сайт Нацради



Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>