Національна рада видала ліцензію «Студії «1+1»

Теги:
Перегляди: 2001
Додано: 2017-01-05 15:48:03 (pavlo_r)

Сьогодні, 5 січня 2017 року, Національна рада, неухильно дотримуючись чинного законодавства, видає бланк ліцензії ТРК «Студія «1+1» у формі ТОВ відповідно до ухваленого 15 грудня 2016 рішення про продовження строку дії ліцензії цьому мовнику, заявив під час брифінгу голова Національної ради Юрій Артеменко.

Він уточнив, що регуляторний орган отримав повідомлення про сплату ліцензійного збору компанією 26 грудня, закон визначає, що упродовж 10 днів із моменту оплати ліцензійного збору Національна рада має видати бланк ліцензії, тобто не пізніше 6 січня 2017-го.

Заступник голови Уляна Фещук повідомила, що «цей крок в першу чергу зроблено раніше передбаченого законодавством строку для того, щоб зняти напруженість у суспільстві і журналістському колективі. Національна рада стоїть і стоятиме на принципах свободи слова, підтримуючи конституційне право громадян на отримання інформації».

Упродовж 2016 року Національний регулятор продовжив строк дії ліцензій більш ніж 130 мовникам і жоден із них не скаржився ні на термін, ні на порядок видачі ліцензії.

Уляна Фещук зазначила, що «Національна рада 30  грудня 2017 року надіслала запит на «Студію «1+1» і чекає відповідь та документи від «1+1» із підтвердженням того, хто на дату ухвалення Національною радою рішення про продовження строку дії ліцензії були бенефіціарними власниками каналу і хто ними є зараз».

У бланку ліцензії, який мають отримати уповноважені представники каналу чи генеральний директор, власниками телеканалу зазначені Ігор Валерійович Коломойський і Ігор Рахмільович Суркіс, повідомив Юрій Артеменко.

«Верховна Рада минулого року ухвалила закон про прозорість медіа власності, - сказала Уляна Фещук, - і суспільство має право знати, хто впливає на редакційну політику каналу і розуміти, хто за ним стоїть, оскільки ліцензія видається юридичній особі, а практично за нею стоять інтереси однієї чи кількох осіб, які здійснюють істотний вплив на господарську діяльність ліцензіата».

Національна рада сьогодні видала бланк ліцензії, проте чекає на документальне підтвердження того, що кінцеві бенефіціарні власники каналу «Студія «1+1» не змінилися.

Сайт Нацради

 Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>