Саме такий позивний змогли почути сьогодні з самісінького ранку мешканці півдня Донецької області. І це тільки початок великої амбітної програми по відновленню радіомовлення на Донбасі.

Перший ефір обласного радіо розпочався великим радіомарафоном. У студії своїми міркуваннями щодо майбутнього нової радіостанції та взагалі Донеччини зі слухачами ділився творчий колектив «Голосу Донбасу». Також до ефіру приходили люди, безпосередньої причетні до створення каналу.

– Багато в кого були сумніви щодо того, чи буде звучати у східноукраїнському ефірі «Голос Донбасу». Сьогодні, першого липня, зранку він зазвучав. Український голос українського Донбасу. Далі наше головне завдання зробити так, аби цей голос можна було безперешкодно чути на всій території Донецької області, – зазначив виконавчий директор філії НТКУ «Донецька регіональна дирекція» Віктор Підлісний.

Наразі обласне радіо можна слухати на частоті  67,34 МГц та на сайті телеканалу «До ТеБе» www.dotb.dn.ua. При цьому спеціалісти вже займаються переходом на FM-мовлення.

Нагадаємо, Донецьке обласне радіо не працювало понад два роки після того, як частина території регіону була окупована.

Зусиллями Держакомтелерадіо, Мінінформполітики та Національної телекомпанії України з 1 липня цього року в ефірі прифронтового регіону з᾽явилось радіо «Голос Донбасу». Раніше було відновлено обласне державне телебачення, яке сьогодні мовить під логотипом «До ТеБе».

 

dotb.dn.ua