Радіо «Блік» запускає спільно з Міноборони проект «Армія FM – Військове радіо»

Перегляди: 1739
Додано: 2016-03-03 14:53:48 (admin)

armiaFM

Комунікаційне агентство «Сума технологій» (позивні «Радіо Блік») на частоті 105,4 МГц у м. Артемівську Донецької області запускає спільно з Міністерством оборони проект «Армія FM – Військове радіо», розрахований на військовослужбовців. Зміни до програмної концепції мовлення компанії Національна рада внесла 3 березня.

Формат радіостанції залишиться без змін - інформаційно-розважальний, як і частка програм власного виробництва – 8 годин на добу. Водночас з’являється 3 години аудіовізуальної продукції іноземного виробництва. До 1 години зменшиться частка інформаційно-аналітичних і публіцистичних передач, натомість зросте в ефірі кількість розважальних програм – до 15 годин.

Представниця компанії під час засідання повідомила, що «Сума технологій», зважаючи на ситуацію на сході країни, погодилася на частоті 105,4 МГц у м. Артемівську реалізовувати проект «Армія FM – Військове радіо», поки він не матиме власних частот для мовлення.

Національна рада зареєструвала Центральну телерадіостудію Міністерства оборони України (позивні «Армія FM - Військове радіо») як суб’єкта інформаційної діяльності 11 лютого цього року. Компанія, створена з метою всебічного висвітлення діяльності Збройних Сил України, їх функціонування, напрямів розвитку тощо, з 1 березня мовить у тестовому режимі на своїй сторінці в Інтернеті.

Джерело

 Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>