Super Radio стає «Радио Пятница»

Перегляди: 2665
Додано: 2015-01-29 16:58:25 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-28 18:29:38 (E.v.g.)

 

Всеукраїнська радіомережа Super Radio (ДП «Новий обрій) змінює позивний на «Радио Пятница». Відповідні зміни до ліцензії радіокомпанії внесла Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 29 січня. ДП «Новий обрій» є найбільшою комерційною радіомережею України (55 частот) і входить до складу радіогрупи УМХ олігарха Сергія Курченка, який оголошений у розшук.

 

Super Radio було радіомережею, яка працювала на прогресивну молодь віком до 30 років, це була розважальна радіостанція, розповів Нацраді продюсер «Радио Пятница» Антон Птушкін. «Але ви знаєте, яка зараз ситуація в Україні. Тому ми вирішили, що значно ефективніше буде зробити радіо для середнього класу, трохи підняти вік і зробити радіостанцію для працівників - людей, які багато сумлінно працюють. Чому "Пятница"? Бо це найпопулярніший день для тих, хто працює», - пояснив він причини змін.

 

«Радио Пятница» орієнтується на аудиторію віком 30-50 років, людей середнього класу. В ефірі плануються корисні поради, програми за участі лікаря, туристичні програми про відпочинок в Україні тощо.

 

Щодо музичного наповнення: на відміну від Super Radio, яке позиціонувалося як європейська станція та робило акцент на англомовній музиці, «Радио Пятница» планується радіостанцією з більшою кількістю української музики. «"Радио Пятница" буде ротувати більше україномовної та української музики, аніж Super Radio. Ми можемо виконувати норму про більше 50 % української музики. У нас буде багато українських виконавців, наприклад, Дзідзьо, Анастасія Приходько, "Тартак", навіть "Віагра" буде», - розповів пан Птушкін.

 

Однак усі зміни програмного наповнення будуть відбуватися в межах жанрового розподілу і програмної концепції, які прописані в чинній ліцензії. Тобто переоформлювати програмну концепцію радіомережа не буде.

На запитання члена Нацради Олега Черниша, чи пов'язане українське «Радио Пятница» з російським, представник радіогрупи УМХ зауважив, що в Росії немає «Радио Пятница» (хоча є телеканал з такою назвою). «Це виключно український проект, розроблений нашим радіохолдингом», - запевнив він.

 

Нагадаємо, що 17 вересня 2014 року Нацрада оголосила попередження Super Radio за недотримання програмної концепції та невиконання квоти української музики (6,5% замість визначених законом 50%).

 

«Телекритика»Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>